Katılımcı Görüşleri

<span>Bandırma 11.05.2018 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Hayatımdaki en önemli “iyiki” lerin başında gelen bir eğitim oldu. Her anı dolu dolu olan, doyuran bir eğitim. Eğitim almanın gereksiz olduğunu, kullanarak zamanla öğrenebileceğinizi söyleyen kişileri kesinlikle umursamamanızı, bu eğitimleri almadan başlamamanızı tavsiye ederim. En kısa zamanda temel sürüş eğitimi de alarak motosiklet kullanmaya başlamak istiyorum. En önemlisi de bu kişilerin gerçek anlamda eğitimci olmaları. 3 saatten fazla online eğitim vermelerine rağmen kendileri için hiçbir ücret talep etmeyen sadece eğitime destek olmamızı isteyen iyi yürekli Zeynep Hanım ve Caner Beye çok teşekkür ederim."
Seyit Bekcan Bandırma 11.05.2018 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>İzmir 09.05.2018 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Online teori dersiniz sonrası bir takım gereksiz düşüncelerim değişti. Özellikle ekipman konusunda hemen eksiklerimi tamamlayacağım. Artık yol konusunda ve yoldaki tehlikeler konusunda daha temkinliyim. Motor bakımı ve kendi sürüşüm konusunda sürekli kendimi geliştirmeye çalışagım. En kısa sürede de pratik eğitim için gerekeni yapacağım.Çok teşekkür ederim. İnsallah her sıkıntıda Caner Bey iyi ki söylemişti diyeceğim. Çokteşekkürler her şey için."
Ayhan Sağlam İzmir 09.05.2018 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 08.05.2018 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Kapsamlı,kolay anlaşılabilir görseller ve videolarla desteklenmiş iyi bir anlatımdı.Eğitimcinin tecrübe ve bilgi birikiminin üst düzeyde olduğu açıkça anlaşılıyor. 2. eğitimi sabırsızlıkla bekliyorum."
Onur Saraçoğlu İstanbul 08.05.2018 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Gaziantep 08.05.2018 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"kısa bir süre içerisinde oldukça verimli geçen bir program oldu. birçok konuda yardımcı olduğunuz için hepinize teşekkür ederim."
Sercan Kırmızıgül Gaziantep 08.05.2018 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Bursa 08.04.2018 Üst Seviye Sürüş 2 Gün Kapalı Alan Kontrol + Yol Paket Programı</span>
"YouTube’da izlediğim ve kendimce doğru olduğunu düşündüğüm tekniklerin bir kısmının yanlış, bir kısmının da ne kadar yetersiz olduğunu bu eğitim sayesinde öğrendim. Size bakmakla görmek arasındaki farkı, doğru bakış tekniğini, fren ve gaz kontrolünün, motosiklet hakimiyetini sağlarken ne denli önemli olduğunu, virajların korku tüneli olmadığını öğretiyorlar. İşin güzel tarafı bunları yaşayarak ve deneyerek öğreniyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim fakat dikkat etmeniz gereken bir husus var. O da önyargılarınızı, daha önce öğrendiğinizi yahut bildiğinizi düşündüğünüz herşeyi bir kenara koyup, işi hocalarımıza bırakmanız. Onlar her ne kadar “hoca değiliz biz, ne haddimize” deseler de, gerçekten iyi birer eğitmen ve öğretmenler. Hem Caner Hocama, hem de Zeynep Hocama, güler yüzleri, doğallıkları ve en önemlisi de bana öğrettikleri için teşekkür ederim. En kısa sürede bir üst programın da eğitimini almak istiyorum."
Serkan Yılmaz Bursa 08.04.2018 Üst Seviye Sürüş 2 Gün Kapalı Alan Kontrol + Yol Paket Programı
<span>İstanbul 08.04.2018 Üst Seviye Sürüş 2 Gün Kapalı Alan Kontrol + Yol Paket Programı</span>
"ki gün boyunca üşüdük, ıslandık ve yorulduk. Bunun karşılığında motosiklet aklımıza geldiğinde, binmesek sürmesek de unutmayacağımız, her zaman aklımızda olacak; seleye oturduğumuzda ve sürerken de daha güvenli, daha akıcı ve daha iyi sürebilmek için uygulayabileceğimiz gerekli temel bilgileri aldık ve bunları, yolda; eğitmenlerin nezaretinde bire-bir uygulamaya çalıştık. Ben çok faydalandım ve bu öğrendiklerimi sürekli uygulamaya çalışacağım. Iyi sürüş sanatına başladığımı düşünüyorum. Caner bey, Zeynep hanım, sizleri tanımak ve beraber sürmek en güzeliydi. Teşekkürler…"
Kürşad Gürbüzer İstanbul 08.04.2018 Üst Seviye Sürüş 2 Gün Kapalı Alan Kontrol + Yol Paket Programı
<span>Bursa 08.04.2018 Üst Seviye Sürüş 2 Gün Kapalı Alan Kontrol + Yol Paket Programı</span>
"Açıkçası “eğitim programı bana ne verebilir?” diye düşünürdüm. Ta ki 2 gün süren paket programı bitirinceye kadar. Bir motosiklet sürmek istiyorsanız bu işin “eğitim” ayağını ASLA ihmal etmeyeceksiniz. Hiç eğitim almamışken yaptığım birkaç yüz km.yi “öylesine, şansa” diye gitmişim diye düşündüm. Motora elbette keyifle bineceğiz ama öncelikle bilerek binmek şart. Caner Atagün ve Zeynep Kamacı’yı hem motosiklet güvenli sürüşü hakkındaki bilgi ve donanımlarından ama en çok da o bilgiyi karşılarındaki öğrencilerine aktarmadaki başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Hepimize keyifli ve kazasız nice kilometreler."
Sertan Eral Bursa 08.04.2018 Üst Seviye Sürüş 2 Gün Kapalı Alan Kontrol + Yol Paket Programı
<span>İstanbul 20.03.2018 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Daha önce bu eğitimi almıştım. Yine aldım. Seneye yine alacağım. Çünkü şundan eminim: Sohbet tadında geçen bu 2 saatlik dilimde öğrendiğim/hatırladığım her bilgi parçacığı beni hayata bağlıyor. İyi ki varsın Zeynep, iyi ki varsın Caner…"
Gökmen Gündoğdu İstanbul 20.03.2018 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 09.03.2018 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Teorik bir eğitimin bu kadar faydalı olacağını gerçekten tahmin etmiyordum. Zeynep o kadar açık, o kadar verimli şeyler anlatıyor ki hiç motora binmeyen biri bile sadece bu eğitimle çok fazla şey öğrenebilir. 4 saat boyunca bizimle birebir ilgilendi ve her sorumuza ikna edici, çok güzel cevaplar verdi. Diğer eğitimleri ve kapalı alan eğitimimi iple çekiyorum. Çok teşekkürler CA, sevgiler :)"
Zeynep Levent İstanbul 09.03.2018 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 11.02.2018 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"teorik eğitimin bir faydası olabileceğine inanmazken bu eğitimin çok faydasını gördüm. eğitimci arkadaşlar çok profesyonel ve çok başarılı bir şekilde kafamdaki tüm sorulara cevap verdiler. teşekkür ediyor ve herkese öneriyorum"
Kaan Şahin İstanbul 11.02.2018 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>Balıkesir 11.02.2018 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"ikinci teori eğitimim di…Zeynep hanımla harika bir motorla tanışma eğitim deneyimi yaşadım..kafamdaki çoğu soruyu özellikle de ben yapabilirmiyim sorusuna güzel yanıtlar bularak motorsiklet kullanıcıları ailesine bir adım daha atmış oldum…teşekkürler Zeynep umarım aynı keyifle teori eğitimimizi de tamamlarız…"
Işıl Kurtşan Balıkesir 11.02.2018 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 06.02.2018 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Merhaba; gerçekler ve hayalleriniz arasındaki farkları tanıyabildiğiniz , çok samimi , doğru yola sevk eden, bilmeniz gerekenleri anlatan bir eğitim"
Salih Onur Düzel İstanbul 06.02.2018 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>Eskişehir 06.02.2018 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Öncelikle bu platformu hazırlayarak online eğitim yapan Caner bey ve ekibine teşekkürlerimi sunarım.Ülkemizde güvenli motosiklet kullanımı konusunda 1’e 1 eğitim- danışmanlık hizmeti veren böyle bir kurumun varlığını bilmek ve eğitimine katılmak benim için büyük bir şans oldu.Motosiklet gibi güvenliğin çok önemli olduğu bir araç ile ilgili en ufak bilgi ve deneyim paylaşımı çok hayati önem kazanmakta.Verdiği tüm hayati ve kıymetli bilgiler için teşekkürlerimi sunuyorum.Bu eğitimlere herkesin katılmasını şiddetle tavsiye ediyorum."
Zafer Güngör Eskişehir 06.02.2018 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>Bandırma 06.02.2018 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Şahane bir anlatımla, sohbet tadında, insana motosiklet hakkında çok şey katan ve kazandıran bir uygulama. Herkese tavsiye ederim. Her şey den önce zihin olarak mental olarak hazırlanmak çok önemli. Mesele hayat kurtarmak. Caner’e çok şey borçluyuz. Emeği geçen herkese Teşekkürlerimi sunarım saygılar :)"
Anıl Kıvanç Bandırma 06.02.2018 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 30.01.2018 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"1.çok sabırlı bir hoca. 2.viraja nasıl girmeyi değil analitik düşünüp riskleri hesaplayıp ona göre girmeyi öğreten bir hoca. 3.birincil amacı ticaret değil hatta amacı ticaret değil insan kazanmak.(öyle olmasa online eğitim için ücret almayıp bir sosyal sorumluluk haline getirip eğitime katılmak isteyenlerden gerçek yardım kuruluşlarına yardım etmemizi istemesi. 4.bilgi konusuna değinmiyorum bile aldığı eğitimler verdiği eğitimler ortada."
Fatih Çiğdem İstanbul 30.01.2018 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Bursa 18.01.2018 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"İlk defa katıldıgımız bu onlıne egıtımden bu kadar memnun ayrılacagımız aklımızdan gecmezdı acıkcası ön yargıları bırakın karsılıklı alınabılecek en yuksek verımı aldık zeynep hanımın tatlı anlatımı motor korkumuzu aklımızdakı soruları aldı goturdu hersey icın cok tesekkurler."
Nuray Aytekin Bursa 18.01.2018 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>Bandırma 28.11.2017 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Yaklaşık 2,5 saatlik harika bir eğitim, ikinci eğitimi merakla bekliyorum, en kısa zamanda ileri sürüş eğitimlerine katılacağım. Caner ve ekibine çok teşekkür ederim"
Yahya Alkan Bandırma 28.11.2017 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 16.11.2017 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Zeynep hanım ile birlikte yaklaşık 2.5 saat süren çok zevkli akıcı ve eğitici zaman geçirdik. Öncelikle hiç bir karşılık beklemeksizin tamamen insanları bilinçlendirmek amacıyla bu işe gönül vermiş oldukları için kendilerine teşekkür ediyorum. İnternet de yer alan bir çok boş bilgiyi okuyarak zamanınızı ve kafanızı yanlış bilgiler ile doldurmak yerine online olarak bu bilgileri zeynep hanım ve ekibinden almanın ne kadar doğru olduğunu eğitimde yer alarak anlayabilirsiniz. Teorik olarak bir çok bilgiyi henüz motosiklet üzerine binmeden edinmiş oluyorsunuz. En kısa sürede kendilerinden fiziki olarak da eğitim almayı planlıyorum. Kesinlikle bu güzel ve samimi insan ile en azından bir tanışın ;)"
Enes Abir İstanbul 16.11.2017 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>Bursa 31.10.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Öncelikle Caner ve Zeynep hocama teşekkürlerimi iletmek isterim. Ev ortamından, online eğitimin bu kadar yararlı olacağını düşünmemiştim. Bilgi ve tecrübe sahibi olmak farklı, bunları aktarabilmek, eğitmen olabilmek ayrı zanaattir kanımca. Caner hocam bu konuda resmen emin ellerde olduğunu hissettiriyor insana. Umarım devam edip diğer eğitimleri kendisiyle tamamlama fırsatını yakalarım. Eğitim keyifli olunca süre çabuk bitti, bilgisayarı kapattığımda çıkıp bir tur atsam mı diye düşündüm açıkçası. Eğitime katılım için yaptığımız bağışlara da ön ayak olduğunuz için tekrar teşekkürler güzel kalpli insanlar."
Uğraş İraf Bursa 31.10.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Balıkesir 31.10.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"KONUŞMA ŞEKLİNİZ, SICAKLIĞINIZ, ANLATIMINIZ, KONULAR, SLAYTLAR VE SİSTEM HEPSİ ÇOK GÜZEL, MOTOSİKLET KULLANAN VEYA KULLANACAK HERKESİN ALMASI GEREKEN EĞİTİM. SİZİNLE BİRLİKTE YOL EĞİTİMİ DE ALMAK ÇOK İSTERİM TEŞEKKÜRLER. KABLOLU BAĞLANMAK KESİN ŞART J"
Halim Ersin Başaran Balıkesir 31.10.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Balıkesir 31.10.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Yol Programları öncesi nelere daha fazla dikkat edilmesinin gerektiğini zihinde canlandırmak için kesinlikle teori eğitimlerine katılımı tavsiye ederim. Canlı olarak sohbet havasında, istediğim sorulara cevap alabildiğim için CA’ e çok teşekkür ederim. Başka bir eğitimde tekrar görüşmek dileğiyle, sevgi ve saygılarımla."
Gökhan Yoldemir Balıkesir 31.10.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 31.10.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Caner hocamız gerçekten çok farklı ve önemli konulara değindi . Dersten sonra motosikletime binerken dünden daha farklı şekilde bineceğimden eminim. Teşekkür ederim."
Fatih Eraslan İstanbul 31.10.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Bursa 20.08.2017 İleri Sürüş Özel Sürüş Koçluğu</span>
"Caner Hoca ile bire bir yol yaptık. Aynı günün sabahı ile akşamı arasında sürüşümde ciddi bir farklılık meydana geldi. Verdiği geri bildirimler ile sıkıntı çektiğim noktalarda çok daha rahat hareket eder oldum. Bire bir eğitimi özellikle tavsiye ederim. Zaman zaman sürüşünüzü kalibre etmeniz sürüş güvenliğiniz açısından çok önemli. Bunu herkesin mutlaka yapması gerekiyor."
Ersin Saraç Bursa 20.08.2017 İleri Sürüş Özel Sürüş Koçluğu
<span>Bursa 17.08.2017 CBT Motosiklete Giriş Kapalı Alan Programı</span>
"Bugün Zeynep hocamla temel sürüş programı aldım. kendisine ve sabrına teşekkür ediyorum. Hem görsel,hem işitsel, hem uygulama anlamında nelerde eksik olduğumu birebir görmemi sağladığı, hoş sohbet olmasının yanında bana verdiği güven duygusu için ayrıca teşekkür ederim. Görmediğim suya girmem diye bir tabir vardır. Zeynep hocamla emin olun o sizin elinizi tutarsa girersiniz. o sizi riske atacak hiç bir şeyi yapmaz.Yapmanıza izin de vermez. Ben şahsım adına çok memnun kaldım. Başka eğitimlerde görüşmek üzere iyi yürekle, güzel bir gülüşle, sağlıcakla kalın."
Elif Alper Bursa 17.08.2017 CBT Motosiklete Giriş Kapalı Alan Programı
<span>İstanbul 17.08.2017 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Son derece verimli, evinizden katılma rahatlığının yanında akademik düzeyde bir eğitimi eğlenceli ve sohbet havasında alabilmek gerçekten çok memnun edici. Böyle bir eğitimi ücretsiz olarak veren Zeynep Hanım’a ve Caner Bey’e buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Motosikletle yeni tanışan biri olarak konuyla ilgili a’dan z’ye herşeyi sordum. Özellikle belirtiyorum, forumlardan ve diğer sürücülerden edinilen eksik ya da yanlış bilgilerle motosiklet sürmeye başlama hatasında bulunmayın. Sunulan böyle fırsatları değerlendirerek eğitimcilerin verdiği vizyonla işe başlamak sanırım her akıllı insanın yapması gereken şeydir."
Üsame Bahadır İstanbul 17.08.2017 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>Ankara 15.08.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Caner Bey’in “motosiklet yol sanatı” yaklaşımını gayet sade, anlaşılır ve iyi örneklerle bezenmiş bir şekilde anlattığı eğitim benim için çok faydalı oldu. Uzun süre motosiklet kullanabilmeyi hedefleyen herkes mutlaka almalı. Tüm bu eğitimi evinizde alabiliyor olmanız da gayet iyi. Ayrıca uyguladıkları bağış karşılığı eğitim yaklaşımı da takdire şayan. Tekrar teşekkürler."
Onur Fil Ankara 15.08.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Bursa 15.08.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Öncelikle eğitim için bağış fikrini ortaya koymanıza bayıldım harika bir fikir.. Aldığım ilk teori eğitimiydi gerçekten çok net ve anlaşılır oldu.İlginiz ve alakanız için çok teşekkürler.. 2 de görüşmek üzere…"
Seden Önalan Bursa 15.08.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Ankara 18.07.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Motosiklet dünyasında hala böyle insanların olduğunu bilmek gerçekten çok hoş. Ekipman satan, motosiklet satan, motosiklet eğitimi veren birçok insanla konuştum şimdiye kadar ve her konuştuğumda “Demek ki motosiklet dünyası böyle burnundan kıl aldırmayan, kıl tiplerden oluşuyor” diye düşünüyordum. Ama hem Caner Hoca hem de Zeynep Hoca cidden bu işi gönülden yapan, tek derdi karşıdakine bir şeyler anlatmak olan insanlar. Çok dolu, eğlenceli bir eğitim oldu benim için. Keşke bitmese diye düşündüm en sonunda. Umarım en kısa zamanda pratik eğitim alma şansım olur onlardan.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim, İyi çalışmalar"
Muharrem Koç Ankara 18.07.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İzmir 18.07.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Caner ve Zeynep’in organize ettiği Motorsiklete Giriş Online Teori Eğitimi’nde ilk modülü motosiklet konusunda yeterince deneyim sahibi başka katılımcılarla beraber motosikletle tanışmış ancak tecrübesi pek az sayılacak bendeniz de tamamladım. Caner ve Zeynep’e, değerli sayılabilecek bir kaç saatlik vakti, öğrencileriyle paylaşmayı gönüllü bir şekilde iş edindikleri için ve teoriyi kuru bilgi olarak görmeyip paylaşacak sunumlar haline getirdiklerinden dolayı teşekkürler! Ayrıca bu eğitimi internet üzerinden alabiliyor olmak, farklı bölgelerden bilgiye ulaşmak adına herkes için önemli bir girişim. Aklınızdaki soruları sorabileceğiniz ve birebir sorularınıza cevap bulabileceğiniz, samimi bir ortamda, katılımcıların kendi karşılaştıkları motorsiklet deneyimleri üzerinden de şekillenen, teorik bilgi tazelemek veya yeni öğrenmek adına slaytlar ve sohbet eşliğinde konuşuluyor. Bu ilk modülde güvenli ve sistemli bir sürüşün ana unsurları soru cevap ve örnekler yardımıyla ele alındı. İkinci modülde yine sağlıklı bir sürüş için gerekli temel kriterler detaylandırılacak. Ben çok fazla motosiklet sürüş deneyimi olmayan biriyim. Trafikte araç kullanmaya oldukça geç yaşta başladım. Dolayısıyla pratik bir beceri geliştirmeyi gerektiren motorsiklet eğitiminde teori ne işe yarar diye hiç düşünmedim. Hocalarımız da deneyimli deneyimsiz hepimize lazım olan hayati konuları, keyifli sunumlarıyla teorik dimağımıza kattılar. Sağolsunlar! Özellikle az vakitte doğru şeyleri almak öğrenmeyi geliştirmenin seri bir yolu bana kalırsa, pratik çalışmaya katkısı olacağından şüphem yok. Tekrar teşekkürler"
Damla İrican İzmir 18.07.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Almanya(Münster) 13.07.2017 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Az önce internet üzerinden gerçekleştirdiğimiz konuşmayı gayet yararlı buldum.Motor hakkında olabilecek tüm önbilgilendirmeler yapıldı.Kendilerine bu fırsatı sundukları için teşekkür ederim."
Yunus Emre Tercan Almanya(Münster) 13.07.2017 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 13.07.2017 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Henüz yol tecrübem yok fakat teoriler ve tüyolar işin şeytanını ayrıntılardan çekip çıkarırcasına güzel noktalara değinerek cana yakın harika bir anlatımla tutkumun peşinde eğlenirken çok güzel şeyler öğrendim herkese süren sürmeyen herkese tavsiye ediyorum."
Emir Can Şahin İstanbul 13.07.2017 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>Balıkesir 03.06.2017 İleri Sürüş İki Günlük Özel Yol Programı</span>
"Programın ilk gününde ilk sürücü olarak Engin hocanın önünde giderken duyduğum heyecandan dolayı çok rahat olamadım biraz gerginlik vardı bunu daha önce de ifade etmiştim ancak ilerleyen süreçte daha rahattım. İkinci gün konumlanma hususunda büyük bir iyileşme yaşadığımı, daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bu eğitimin ve bir grupla sürüş yapmanın bana çok iyi geldiğini ve yararlı olduğunu söyleyebilirim. İlk kez bu denli zorlu yol koşullarında ve yağış altında sürüş yapmama rağmen bu program sayesinde içimde gezdirdiğim yağmurlu havada sürüş yapma korkusu yok oldu gitti. Değerli Caner, Zeynep ve Engin sizlere çok çok teşekkür ederim.? Zeynep’in başlangıç programları ile motora başladım. Caner’in ileri sürüş eğitimleri ilerde kendi sürüşümü geliştirerek iki yıl gibi kısa bir sürede 22000 km gibi bir yol yapmışlığım oldu. Tekrar teşekkür ederim. Bu hususta yardımı olan herkese çok çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız."
Adnan Sağlam Balıkesir 03.06.2017 İleri Sürüş İki Günlük Özel Yol Programı
<span>Balıkesir 06.05.2017 CBT Motosiklete Giriş Kapalı Alan Programı</span>
"gercek profesyonellerden oluşan bu ekip bir harika… işinin ehli insanlar, işin ciddiyetini kavramış ve bir o kadar da keyifli ve güven vericiler. Aldığım teorik ve pratik eğitimlerin tamamından memnunum. Sorularımın tamamının cevabını aldığım gibi aklıma gelmeyen soruların da teknik cevapları hazırdı. Eğitmenlerin her ikisi de iyi hazırlanmıştı, güven veriyordu ve benim korkularımla o kadar çok uğraşıldı ve benim bazı engellerimi aşmam için özellikle Zeynep Kamacı hoca o kadar çok çaba sarf etti ki, şaka yapmıyorum ben olsam kendime katlanamazdım, Zeynep!!! bir numarasııınnnnn bir teorik iki pratik günü sonrasında, motorsiklet sürücüsü olma hayalim planlı bir gerçeğe dönüştü ve sonraki eğitimi iple çekiyorum. Ne de olsa sırada Caner hocayı çıldırtmak var :)"
Aslıhan Aktemel Balıkesir 06.05.2017 CBT Motosiklete Giriş Kapalı Alan Programı
<span>İstanbul 02.05.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Pijama, terlik, iceceginiz, evinizin huzuru, çiçeginizin kokusu, sofanızın guvenligi ve konforu, sorularınızın kumanda-komut hızında ve sakinliginde yanıtlanması, sizin gibi evini acmıs yeni arkadaslar dahilinde bilgi almaya CA Teori egitimi denir. Sistemin ilk asamasını bu kosullar altında yapmak da gelecek asamaların ne kadar incelikle islenecegini gosterir. Yaklasık sekiz yıldır motosiklet kullanıyorum ve son bir yıldır iyi bir surucu olma kararı alıp, irdeleyerek belirli egitimlere katılmaya calısıyorum. Bu surecte bir kac kritik konuda, dogru bildigimi hatta geneli bu sekilde kabul gormus bilgileri bana sorgulatarak acıkladıgı icin, sabrı, samimiyeti, kisi ve motosiklete gore ayrım yapmadan verdigi tum aktarımlar icin cok tesekkur ederim Caner Hocam… İlk yıllarımda gidecegim yolların hayalini kurar hatta ruyamda gorurdum motosikleti nasıl kullanacagımı… Bu gece yepis yeni ogrendigim ve alıskanlıga donusmus belki kemiklesmis bilgimi pratikte kırmak icin can atıyorum. Heyecanlı ruyalar baslayacak yeniden; o bir kac tepenin otesine goz kırpmayı Caner ve Zeynep’in gozunde ve anlatımında yol egitimi ile ihya etmek icin sabırsızlanıyorum .)"
Gözde Çeçen İstanbul 02.05.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Bursa 25.04.2017 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Şu kadarcık küçük ve giriş seviyesi ana konuları içeren sohbet tarzı geçen bir eğitimde dahi insan ne kadar az şey bildiğinin farkına varıyor ve yeni şeyler öğreniyor. Bence sadece benim gibi yeni başlayanların değil, tecrübeli kişilerin dahi alması gerektiği çok elzem bir eğitim. Ben faydalandım. Katılan herkesinde faydalanacağına inanıyorum. Bilinçsiz bir 4teker sürücüsünün hayatta kalma şansı var ama bilinçsiz bir motosiklet sürücüsünün yaşama şansı yok. Bilinçlenelim ve bu eğitimde bilinçlenmek için çok iyi bir şans"
İsmail Eren Bursa 25.04.2017 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 25.04.2017 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Motosiklet uzun süredir kullanmak istediğim ve belirli bir zaman ertelediğim bir araç çevredeki belirli kalıplardaki bilgi kirliliğinden kurtulmanın zamanı geldiğini iki teker sevdasının nefrete dönüşmemesini gerektiğini düşündüm. online teori eğitimi sohbet tadında güzel düşünülmüş ve duyduğunuz tüm dosthane tavsiyelerin eksik veya hatalı olduğunu anlamakla beraber eğitimin ne kadar gerekli olduğunu anlıyorsunuz.kısmet olursa istanbul da olmama rağmen eğitimlere katılmayı düşünüyorum."
Sinan Üçüncü İstanbul 25.04.2017 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>Bursa 01.04.2017 1e1 Sürüş Koçluğu İleri Sürüş Kapalı Alan + Yol Programı</span>
"Öncelikle tüm kalbimle ve samimiyetimle teşekkür etmek istiyorum. İyi ki varsınız. Hem Caner hem Zeynep motosiklet eğitmen kimliklerini bir kenara koyun her ikisi de işini gerçekten çok severek yapan dünya tatlısı iki insan. Ben bu işe ilk başladığımda kafamda acabalar vardı. Motosikleti daha da çok sevmemi sağladılar. Eğitim bir kere alınınca bitecek bir şey değildir. Hele ki motosiklet ve trafik eğitimi, eğer uzun yıllar bu işten keyif almak istiyorsak her fırsatta nasıl daha fazlasını öğrenebilirim, nasıl kendimi geliştirebilirim dememiz gereken bir konu. Eğitimden sonra öğrendiklerimizi hayata ne kadar geçirebildiğimiz, ne kadarını doğru kullanabildiğimiz çok önemli. Bunun için de zaman zaman eğitimler tekrar edilmeli yada bu işin uzmanları tarafından değerlendirilmelidir. Benim motosiklet ile tanışmam daha çok yeni ancak gerçekten çok sevdim ve kendimi geliştirmek için de elimden geleni yapıyorum. Ancak bu iş aceleye gelecek bir şey değil. Öğrendiğimiz şeylerin yerine oturması için zaman ve tekrar gerekiyor. Katılmış olduğum ileri sürüş kapalı alan eğitiminde gitmeden önce bazı korkularım vardı. Eğitimin ilk dakikalarında bu korku kayboldu. Bu eğitimin sonunda belirli bir hedef yok. Sadece bazı konuları daha iyi kavrıyor, yeteneklerinizin farkına varıyor ve onları kabiliyetleriniz doğrultusunda geliştiriyorsunuz. Ama günün sonunda çok şey değişiyor. Sonraki gün ise yol eğitimi yaptık. Şansımıza da o kadar güzel bir hava da eğitim yaptık ki anlatamam. Yol eğitimi kapalı alan eğitimi kadar yorucu olmuyor, çok daha keyifli. O kadar keyifli ki eğitim mi yapıyor gezmeye mi çıkmışsınız unutuyorsunuz. Zaman zaman zorlu ama keyif dolu 2 gün geçirdim. Çok şey öğrendim ve öğrenmeye devam edeceğim. İyi ki varsınız."
Serhan Altuğ Bursa 01.04.2017 1e1 Sürüş Koçluğu İleri Sürüş Kapalı Alan + Yol Programı
<span>İstanbul 06.04.2017 İleri Sürüş İki Günlük Yol Programı</span>
"Hayatında (yıl/km tecrübesine bakmaksızın) motorsiklet olan herkesin katılması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Farklı kurumlar olsa da Caner Hoca’yı tercih ettim çünkü tecrübesi, bilgisi, donanımı, özgeçmişi bence en iyisiydi.  Yolda geçirdiğimiz iki günden sonra anladım ki Caner Hoca eğitim verme metodları ve yaklaşımlarıyla da doğru kişi, doğru tercih."
Bülent Özsoy İstanbul 06.04.2017 İleri Sürüş İki Günlük Yol Programı
<span>İstanbul 13.04.2017 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"İlk defa interaktif online bir egitime katilacagim ve neyle karsilasacagimi bilmedigim icin heyecanliydim. Sonuc; yaklasik 3,30 saatin nasil gectigini anlamadigim gibi kafamdaki bir cok soruya da cevap buldum. Egitimin icerigi, egitimci Zeynep hocanin muhtesem enerjisi ve bilgisi inanilmazdi. Egitimde emegi gecen herkese sonsuz tesekkurler. Sevgiler."
Duygu Toprak İstanbul 13.04.2017 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>Bursa 06.04.2017 İleri Sürüş İki Günlük Yol Programı</span>
"Siz hiç eğitim aldınız mı? Çoğu insan bu sayfaya bir şekilde ulaştıysa, mutlaka yolu farklı eğitimlerden geçmiştir…. CARiderCoach’u tercih edenler hazır olun, daha önce böyle bir eğitim görmediniz !"
Emre Ceylan Bursa 06.04.2017 İleri Sürüş İki Günlük Yol Programı
<span>Bursa 06.04.2017 İleri Sürüş İki Günlük Yol Programı</span>
"Yaklaşık 3000 km’lik yol tecrübem ile Caner hocanın eğitimine katıldım.Daha önce farklı eğitmenlerden kapalı alan ve yol sürüş eğitimi almıştım.Caner hoca ile Bursa’dan Kütahya simav’a 2 Günlük Yol Programına katıldım.Eğitim öncesi bir eğitimden daha önceki eğitimlerden yola çıkarak bu kadar fayda alacağımı tahmin etmemiştim.Caner hocanın gözlemleri sayesinde sürüşüm ve kendime olan hakimiyetimin inanılmaz derecede değiştiğini farkettim. Bursa’da böyle bir eğitmenin olması motosikletseverler için büyük bir şans.Caner hocama verimli ve güvenli eğitim için tekrar çok teşekkür ederim. Benim gibi henüz motosiklet kullanmaya başlayanlar için kesinlikle Caner hocadan yol eğitimi almalarını şiddetle tavsiye ederim.Kendilerinde oluşacak değişime inanamayacaklar!!! Zeynep hocamada ayrı bir parantez açmak isterim.Yol eğitimi süresinde bizlere vermiş olduğu güven ve destek için çok teşekkür ederim. Bir sonraki eğitimi sabırsızlıkla beklemekteyim!!!"
Özgür Tatar Bursa 06.04.2017 İleri Sürüş İki Günlük Yol Programı
<span>Bursa 06.04.2017 İleri Sürüş İki Günlük Yol Programı</span>
"Motosiklet sürmeye karar verdiğimde önümde uzun bir eğitim süreci olduğunun farkındaydım. Lakin günlük hayatın temposunda bu eğitimleri arka arkaya almak da pek kolay değil. Başlangıç eğitimlerini tamamladıktan sonra katıldığım yol eğitimde ne kadar çok çalışmam gerektiğinin farkına vardım ve arkadaşımın tavsiyesi ile Caner hocanın ileri sürüş eğitimine katılmaya karar verdim. Bu eğitime katılmadan önce motosiklet sürüşüm hakkında aklımda bir sürü sorulacak soru ve aradığım cevaplar vardı. Eğitim sırasında tüm bu sorularımın cevaplarını almakla kalmadım neden ve niçinlerini de öğrendim. Caner’in öğrencilerine yaklaşımı, eğitim sırasında uyguladığı program, ciddiyet, samimiyet, mesleğine olan saygısı, eğitim sırasındaki dikkati karşısında saygıyla eğiliyorum. Ben bu eğitimde motosiklet kullanırken hangi teknikleri kullanırsam daha güvenli ve akıcı bir sürüş sağlayacağımı çok net bir şekilde öğrendim ve hatta korteksime yazdım. Arkadaşların eğitim sonrasında 3-5 level atladın olum Diko demesi bu eğitimde anlatınları can kulağı ile dinlemem ve korkmadan denemeye çalışmam sayesinde oldu diye düşünüyorum. Tabiki motosiklet sürücüsü olmak için önümde daha çook uzun bir yol var ama bana bu yolda rehber olup eşlik edecek insanlarla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Virajı doğru konumda ve tutuşta döndüm ve artık kafamı kaldırıp ileriye doğru yeni eğitimlere doğru gazı tatlı tatlı açıyorum. :D"
Dikmen Aktar Bursa 06.04.2017 İleri Sürüş İki Günlük Yol Programı
<span>Bursa 06.04.2017 İleri Sürüş İki Günlük Yol Programı</span>
"Böyle bir eğitime katılıp, fayda gördüğüm için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Eğitim tabi ki hiç bitmez, ancak bizler geçirdiğimiz bu iki günlük sürüşlerimiz boyunca, motor sürmenin farklı bir boyutunu çok farklı bir bakış açısı ile yakalama şansı elde ettik. Dolayısı ile her kimden olursa olsun ne eğitimi alırsak alalım artık motor sürümenin farklı bir boyutunda olduğumuzu düşünmekteyim. Gerek yaklaşımları ile, gerekse tecrübesi olsun Caner hoca sadece bir motor eğitmeni değil aynı zamanda bir yaşam koçu da olduğunu bize bu 2 günlük eğitimimiz içerisinde yaşadığımız tecrübeler ile hissettirdi. Aynı zaman da Zeynep hanım ile koordineli çalışıyor olmaları bizim eğitimimiz bir kat daha kolay ve keyifli hale getirdi. Tekrar teşekkür ederim, bizleri daha donanımlı sürücüler haline getirdiğiniz için. Allah sizin gibi kanatsız melekleri bu dünya’da daim kılsın."
Erdal Sevim Bursa 06.04.2017 İleri Sürüş İki Günlük Yol Programı
<span>Adana 15.03.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Motosiklet maceramın başlangıcında Caner ve Zeynep hoca ile karşılaşmamın şans olduğunu düşünüyorum.Yaşayarak öğrenme gibi en pahalı tecrübe faturası bu sayede oldukça düşecek görünüyor. Online teori eğitimlerini ev konforunda almak da oldukça konforlu. Pratik eğitimi heyecanla bekliyorum."
Hakan Deniz Adana 15.03.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Adana 15.03.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"İşi en keyifli hale getirmek için bilinmesi gereken teorik ve pratik anlamda tüm notlarını güleryüzlülükleri ve tüm samimiyetleriyle bizimle paylaşan ve ihtiyacımız olduğu her an paylaşmaya hazır oldukları belli olan bu iki güzel insan Zeynep hoca ve Caner hocaya çok teşekkür ediyorum.Güzel bir eğitim süreci bizi bekliyor"
Mehmet Alp Küçükoğlu Adana 15.03.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 13.02.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Merhaba, Ben ileri sürüş online teori 1 ve 2 eğitimine katıldım. Kesinlikle katınılması gereken bir eğitim. İnternette yaptığımız araştırmalar sonucu edindiğimiz bilgilerin, uzun süredir motosiklet kullanan arkadaşlarımızın bize söylediği bilgi ve tavsiyelerin çoğunun yanlış olduğunu bu eğitimlere katılınca anlıyorsunuz. Doğru bildiğiniz yanlışlardan kurtulabilmeniz için kesinlikle tavsiye ederim."
Kürşat Doğan İstanbul 13.02.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 07.02.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Eğitimin interaktif olması ve gayet dosthane bir tarz ile yapılması oldukça olumluydu. Ben oldukça keyif aldım düşünenlere tavsiye ederim."
Veysel Faruk İstanbul 07.02.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 07.02.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Üç saatlik eğitimin nasıl geçtiğini anlayamadık.Çok faydalı ve bilgilendirici bir eğitimdi.Kendimizi geliştirmemiz için faydalı bilgiler paylaşıldı.Eğitim ortamı da çok sıcak ve samimiydi.Eğitmen öğrenci gibi değil daha çok sohbet havasındaydı.Anlatılanları daha iyi kavrayabilmemiz için sorular sorduk teorik eğitim olmasına rağmen pratik güncel durumlar üzerinden açıklamalar yaptılar.İkinci ve üçüncü seviye eğitimlerini sabırsızlıkla bekliyorum.Tabi bu teorik eğitimleri pratik olarak ta tamamlamamız gerekecek.Tekrar her şey için teşekkürler.Emeğinize sağlık."
Okan Bağışcan İstanbul 07.02.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Bursa 07.02.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Çok faydalı bilgiler verdiniz. Ev ortamında sohbet havasında geçen bir eğitim oldu. Çok şey de yazmaya gerek yok, kendimizi geliştirmek adına herkesin başlaması gereken bir eğitim. İmkan olursa bire bir de eğitim almak isterim. Çok teşekkürler."
Mümin Mutlu Bursa 07.02.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 24.01.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"İleri sürüş online teori-1 eğitimi aldım. Eğitim başlamadan önce ” internet üzerinden ne kadar verimli olacak acaba??” diye düşünmeden edemedim. Fakat eğitim bittiğinde, keşke biraz daha devam etsemiydik acaba diye düşünmedim değil ancak saate baktığımda 23.30’u görünce zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımı farkettim. Caner hoca ile ilk defa tanışmamıza rağmen, eğitim boyunca sanki 40 yıllık arkadaş/dostmuşuz gibi davrandı. Kendisinin hazırladığı sunum ve videolarla, karşılıklı soru-cevap şeklinde gayet anlaşılır ve tatmin edici bir zaman geçirdik. Zaman kaybetmeden başvurunuzu yapın ve eğitime katılın. Aradaki farkı anlayacaksınız. Teşekkürler Caner hocam."
Seyfi Güneş İstanbul 24.01.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Mersin 24.01.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"İstanbul’daki motosiklet sürücüleri bu tür eğitimleri alma konusunda şanslı. Ama farklı kentlerden sürücülerin motosiklet konusundaki bilgisini artırmak, bu keyfi uzun yıllar devam ettirmek için paylaşım olanakları çok az. İyi ki internet var. Ve iyi ki işini iyi yapmaya, daha fazla kişiye ulaşmaya çalışan Caner ve Zeynep var. Evet internette pek çok video var. Bunları ben de epey izledim, forumları okudum. Ama online eğitimin en önemli farklılığı sohbet ve etkileşim olanağı. Bir soru sorarak belki de hayatınıza mal olabilecek bir yanlış anlamayı engelleyebiliyorsunuz. Bu yüzden bu akşam oldukça faydalandığım ve önümüzdeki eğitimlerde daha da yararlı olacağını umduğum eğitime tüm motosiklet severlerin katılmasını öneririm."
Recep Ünal Mersin 24.01.2017 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Balıkesir 15.11.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Motor sürüş deneyimim çok olmamasına rağmen bir çok konuda bilgilenmemi sağlayan bir eğitimdi."
Seray Yıldırım Balıkesir 15.11.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>Bartın 15.11.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"UZUN ZAMANDAN BERİ MOTOSİKLETİN ÜZERİNDEYKEN KULLANDIKLARIMIZI NASIL KULLANDIĞIMIZI VE NASIL DAHA VERİMLİ KULLANACAĞIMIZI GÖSTERDİKLERİ İÇİN CANER BEY’E VE ZEYNEP HANIM’A TEŞEKKÜRLER…"
Erkan Bayar Bartın 15.11.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>Bursa 27.10.2016 CBT Temel Motosiklet Başlangıç Programı</span>
"Öncelikle böyle bir “hizmetin” Bursa’da veriliyor olmasından mutluluk duydum. Bence herkesin alması gereken bir eğitim. Katıldığım en yararlı eğitimlerden birisiydi ve motosikletle alakalı aklımda ne varsa her şeyi sorarak öğrenme fırsatı buldum. Zeynep hanım ve Caner beye yürekten teşekkürü bir borç bilirim…Diğer eğitimleri de almak istiyorum."
Ferruh Mesenizli Bursa 27.10.2016 CBT Temel Motosiklet Başlangıç Programı
<span>Bursa 25.10.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Öncelikle Zeynep hocaya teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Çünkü standart bir eğitimden çok keyifli ve samimi bir sohbet ortamı vardı ve aklımdaki tüm sorulara cevap buldum diyebilirim. Diğer eğitimlerde görüşmek üzere :)"
Evrim Tosun Bursa 25.10.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 18.10.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-3</span>
"Bu yazıda klişelerden kaçınmaya çalışacağım 🙂 4 aylık bir sürücüyüm ve Caner ile tanışana kadar kendi adıma bir şeyler öğrenmeye çalıştım sürekli. Okudum, izledim, sürdüm ve kapalı alanda sürekli pratik yaptım. Yalnız kendisinin bana kattığı en önemli şey “Motosiklette hiçbir zaman keskin bir kural yoktur” oldu. Havaya, zamana, yola ve hatta motorumuza göre her olasılığın değişebileceğini ve her durumu kendi içinde değerlendirmemiz gerektiğini bana aşıladı. Böylece artık her A noktasından B noktasına giderken, kafamda belli başlı kriterler (tecrübeyle edindiğim bilgiler) hariç bütün klişeleri silip, her duruma o an içinde ayak uydurup reaksiyon göstermem gerektiğini biliyorum. Basmakalıp kuralları beyinlere sıkıştırıp göndermektense her sürücüyü böyle bilinçli bir şekilde yetiştirmeye çalıştırması takdire şayandır benim için. En kısa zamanda yol ve kapalı alan eğitimi alarak beni daha üst seviyelere taşıması için Zeynep’i ve Caner’i rahatsız edeceğim :)"
Tolga Tanrısever İstanbul 18.10.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-3
<span>Balıkesir 13.10.2016 İleri Sürüş Kapalı Alan Kontrol Programı</span>
"Henüz başlangıç seviyesinde olmam nedeniyle erken olabileceğini düşündüğüm bu eğitimin sonunda çok doğru bir tercih olduğunu ve doğru bilinen yanlış alışkanlıkların refleks haline gelmeden önce düzeltilmesi gerektiğini öğrenmiş oldum. Aklımda olan soru işaretlerinin kalkması, teorik olarak neyin, ne zaman ve nasıl yapılması gerektiğini bilmenin verdiği öz güvenle daha rahat sürüş yapabiliyorum. İki günlük disiplinli bir eğitim süresince sürüşten daha fazla keyif almamı sağladıklarından ve gerçekten samimi davranışlarından dolayı Zeynep ve Caner hocama çok teşekkür ederim. Onlarla vakit geçirmek ve onları tanımak çok güzeldi. Katettiğim yol arttıkça diğer eğitimlere de katılacağımdan şüphem yok."
Gökhan Yoldemir Balıkesir 13.10.2016 İleri Sürüş Kapalı Alan Kontrol Programı
<span>İstanbul 06.10.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"12 senelik motor sevgime attığım ilk adım oldu CBT Motosiklete Giriş Teorisi. Motosiklete dokunmadan önce herkes teoir eğitimine katılmalı . Kesinlikle Eğitim gibi düşünmeyin 3 4 kişilik bir arkadaş ortamında sohbet ettiğinizi aynı anda bilmediğiniz bir çok püf noktayı öğrendiğinzi düşünün. Benim hayat felsefeme göre birşeye dokunmadan önce ona dair en ufak bir ayrıntıyı bile araştırıp öğrenmek lazım, sağolsunlar Zeynep hanım ve Caner bey araştırmışlar ve herhangi bir karşılık beklemeden bu araştırmaların sonucunu sevenleriyle paylaşıyorlar ve meraklılarına sadece eğtim tavkimine bakıp ve eğtimi rezerve etmeleri kalıyor. Bence bir sonra CBT Motosiklete Giriş Teorisine bunu okuyan kişi kesinlikle katılmalı :)"
Arezou Mahmoudi İstanbul 06.10.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 06.10.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"ONLİNE TEORİ EĞİTİMİ ÇOK ÖNEMLİ.VE BU GECE ÇOK ÖNEMLİ MOTOR VE EKİPMANLARI İE İLGİLİ ÇOK GÜZEL VE ÖNEMLİ BİLGİLERE SAHİP OLDUM.BÜTÜN DERS LERİ ALMAK İSTİYORUM.VE EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOOOOOOOOOOOOOOOOK TEŞEKKÜR EDRİMM.İYİKİ VARSINIZ VE BÖYLE BİR HİZMET VERİYORSUNUZ.:) KALP KALP KALP :)"
Ebru Kazado İstanbul 06.10.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>İzmir 27.09.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Çok cana yakın kibar ve güleryüzlü bir ekiple evinizin sıcak ve rahat ortamında özenle seçilmiş slaytlar eşliğinde her hali ve hareketiyle bilgisinin taştığı belli olan değerli bir hoca eşliğinde alınan bir eğitim. Bittiğinde üzüleceksiniz"
Murat Ali Tunal İzmir 27.09.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Antalya 27.09.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"eğitim gayet modern şartlarda yapılmış çok keyifli oldu benim için.. bilmediğim bir çok şey öğrendim. bu hobide eğitim çok önemli.. caner bey’e teşekkürler.."
Resul Çevik Antalya 27.09.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 27.09.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Motosiklet başlangıç eğitimi ve Motosiklet Yol Sanatı kitabı sonrasında unutmuş olduğum bilgilerin hatırladığım, unutmaya başladıklarımı da pekiştirme imkanı bulduğum samimi, eğlenceli ve etkileşimli bir teorik eğitim oldu. Caner Hocamın motosikletteki şans ve tecrübe torbalarıyla ilgili sözlerini aklıma kazıdım şimdiden. Kalan eğitimleri beklemedeyiz (:"
Oğuzcan Yavaş İstanbul 27.09.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Adıyaman 27.09.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Kesinlikle alınması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Düşünsenize size öyle bir eğitim sunuluyor ki kendi evinizde, kendi odanızda, çayınızı içerken internetten canlı bir şekilde Caner hocam slaytı açmış ders anlatıyor. Üstelik de ücretsiz. Bundan daha özgür ve rahat bir eğitim düşünülemez sanırım.Diğer online derslerin hepsine girmek için can atıyorum. Caner ATAGÜN ve Zeynep KAMACI’ ya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Görüşmek üzere.."
Abbas Murat Lüle Adıyaman 27.09.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 27.09.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Motosiklet sürmek kadar teori eğitimleri ile sürüşü desteklemek çok önemli, ilk teori eğitimimi aldığımda pek çok şey pek anlamlı gelmemişti. Deneyimledikçe anlamlandırmaya çalıştığım pek çok şeyi sonradan aldığım teori eğitimi ile anlayabilmiştim. Scooterdan vitesli ve esasen büyük sayılabilecek bir motosiklete geçtikten sonraya denk gelen bu teori eğitiminden çok memnun kaldım. Motosiklet eğitimi alabilecek yerlerin çeşitli olması nedeniyle İstanbul çok avantajlı bir şehir. Yine de doğru düzgün bir teori eğitimi yakalamak, cinsiyetçi ve erkek egemen hakim olduğu bir alanda irrite olmadan bir şeyler öğrenebilmek, birbirlerine laf dokundurmadan bir iş yapamayan insanlardan bir şeyler öğrenmeye çalışmak ve kadın olduğun için erkeklerin hemen akıl vermeye kalkışması arasında aslında kendini geliştirmeye çalışmak oldukça zor ve yorucu. Bu akşam çok keyif aldığım bir ortamda, oldukça keyifli ve dolu dolu 2 saat geçirdim. Ülkenin pek çok yerinde doğru düzgün kurs bile olmadığını düşünürsek, yaptığınız şey şahane ve lütfen yapmaya devam edin! Sevgiler"
Ceren Kali İstanbul 27.09.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Balıkesir 29.09.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Gerçekten çok faydalı ve ufuk açıcı bir eğitim oldu ağzınıza sağlık.Bütün arkadaşlara tavsiye ederim yanlıl bildiğiniz bi çok şeyi yeniden gözden geçirip öğreniosunuz ."
Mustafa Akbal Balıkesir 29.09.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>Bozcaada 28.09.2016 CBT Temel Motosiklet Başlangıç Programı</span>
"Zeynep Kamacı ile 3 gun suren temel motorsiklet egitimim sonunda, scooter ile baslayan așkimi nasil saglikli surdurebilecegimi fark ettim. Kendisi yol egitimi (3.ders) için Balikesir’den Bozcaada’ya kadar bana eslik ederek, 2 tekerlekle mevcut trafik bilgimin nasil islemedigini bana cok net gösterdi. Egitim sistemlerinin ișleyiși yönünden takdir ettiğim ve şu an daha güvenli, bilinçli hissettmemi saglayan Zeynep ve Caner’e özenleri ve içtenlikleri için cook tesekkur ediyorum."
Reyhan Akkuş Bozcaada 28.09.2016 CBT Temel Motosiklet Başlangıç Programı
<span>Kütahya 30.09.2016 Sürüş Koçluğu bire bir İleri Sürüş Kapalı Alan Programı</span>
"Öncelikle Sevgili  CA Rider Coach  ailesine özellikle de eğitimlerinin yanı sıra , telefonla görüştüğümüz ilk andan bugüne kadar göstermiş oldukları ilgiye,mütevaziliklerine , beyfendiliklerine ve aynı zamanda bir Eğitmenin yanı sıra bir -Ağabey- gibi olan Sevgili Caner ATAGÜN’e çok teşekkür ediyorum. Eğitime gelecek olursak,gerçekten çok verimli geçiyor bir çok şeyi çok yanlış yaptığımı ve bunların ufak tefek şeyler görünmesine rağmen ne kadar hayat kurtarıcı şeyler olduklarını öğrendim. Eğitimlerde yaptığımız çalışmaları bir kanun gibi: bunu bunu böyle yapacaksın, olarak değil de insanın aklında yer edecek sebepleri ve sonuçlarıyla öğreniyorsunuz ve bu da insanı motosiklet sürüşü konusunda oldukça tatmin ediyor. Demem o ki her şeyiyle CA Rider Coach ailesini gönül rahatlığıyla herkese öneririm ve tekrardan hepsine ilgi ve alakalarıyla ilgili çok teşekkür ederim iyiki sizleri tanımışım"
Ali İhsan Öncel Kütahya 30.09.2016 Sürüş Koçluğu bire bir İleri Sürüş Kapalı Alan Programı
<span>Bursa 30.08.2016 İleri Sürüş İki Günlük Yol Programı</span>
"Almayı çok istediğim bir eğitimdi ve hayat kurtaran bilgiler edindim. İki gün boyunca (yaklaşık 600 km) sürüşüm değerlendirildi, Canerin uyarıları sayesinde 1. gün ile 2. gün arasında epey ilerledim ve motosikletimin doğru kullanıldığında çok daha stabil ve eğlenceli olduğunu gördüm. Çok şey yazabilirim ancak yaşamak lazım. Motosiklete tutunmakla kullanmak arasındaki farkı bana öğretikleri için Caner ve Zeynep’e çok teşekkürler…. Bir sonraki eğitimde görüşmek üzere :)"
Murat Ali Turan Bursa 30.08.2016 İleri Sürüş İki Günlük Yol Programı
<span>Bursa 14.07.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"35 Yaşında sadece Motosiklet Ehliyeti almış ve kullanmaya hevesli biri olarak bu eğitime başvurdum. Başvururken eğitimle ilgili bir takım çekincelerim vardı. Acaba “online eğitim” adı altında sadece bir reklam, pazarlama çalışmasıyla mı muhatap olacaktım? Bütün bu ön yargım, eğitmen Zeynep hanım’ ın yaklaşımı, akıcı ve aydınlatıcı anlatımı ile kaybolup gitti. Bilgisi ve donanımı ile eğitim baştan sona faydalı geçti. Yaklaşık 3 saat süren gayet detaylı, açıklayıcı ve ayrıca bugüne kadar motosiklet ile ilgili sahip olduğum dağınık bilgileri toparlayıcı bir eğitim oldu. Doğru bildiğim yanlışları bana gösterdi. Ayrıca eğitimin interaktif olması, soru cevaplarla da ilerlenebilmesi, sınıf eğitiminden farksız bir kalitede eğitim verilmesi gerçekten bu işe nekadar özenildiğini hissettirdi. Zeynep hanım’ a ve Caner bey’e ve CA ekibine teşekkürler. Pratik eğitimlerde görüşmek üzere."
Yavuz Kılınç Bursa 14.07.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 14.07.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Beklediğimden daha detaylı ve bilgi dolu bir eğitimdi. Zeynep Kamacı verdiği örneklerle ve anlatımı ile sürekli olarak bizi konunun içinde tuttu. Sunum esnasında kullanılan slide’lar, eldiven, kask gibi canlı örnekler anlatımı kuvvetlendirdi ve konuyu pekiştirmeye yardımcı oldu. Eğitimin online olması ise en büyük esneklik. Teşekkürler."
Gürkan Gülcan İstanbul 14.07.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 1.07.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Öncelikle eğitimi çok faydalı ve çok öğretici buluyorum. Bu serüvene Zeynep hanımın hoş sohbeti ve yılların vermiş olduğu tecrübesiyle başladım. Bildiğim ama aslında onu doğru bilmediğimi öğretti bana. Temel eğitimin ne kadar önemli olduğunu öğrenmiş oldum. Ardından Caner beyle ileri sürüş hakkında başlangıç yaptık. Gerçekten çok eğitici ve öğretici sohbet yaptık Teşekkürler CA Rider =)"
Sercan Kerem İstanbul 1.07.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Trabzon 12.07.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Bana anlatılandan çok daha faydalı olduğunu düşünüyorum ve her motorsiklet sürücüsünün katılması gerektiği kanaatindeyim. HERKES MOTOSİKLET KULLANIR,SÜRMEK APAYRI BİR DURUM :)"
Ahmet Zeki Gültepe Trabzon 12.07.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Bursa 12.07.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Öncelikle eğitimin içeriği çok güzel belirlenmiş ve aklımdaki soru işaretlerini gayet güzel aydınlattı. Caner’in anlatımı da gayet güzel. Telekonferans üzerinden ilk defa katıldım. Ev ortamından katılmak çok konforlu. Arada bağlantı problemleri ve takılmalar yaşadım ama çok rahatsız edici olmadı. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. Diğer eğitimlerde görüşmek üzere."
Suat Ayyıldız Bursa 12.07.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Balıkesir 12.07.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"BU KADAR VERİMLİ BİR EĞİTİM OLACAĞINI DÜŞÜNMEMİŞTİM. BİR SONRAKİ MODÜLÜ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM. TEŞEKKÜRLER."
Serkan Daşman Balıkesir 12.07.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Bursa 16.06.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Bu gece yapılan motosiklet ile ilgili ön bilgilendirmeler çok faydalı oldu.Hem motosiklet seçimi ,hem de ekipman seçimi konusunda Zeynep hanıma ve Caner beye çok teşekkür ederim."
Bedrettin Ayhan Bursa 16.06.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>Bursa 16.06.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"İyiki sizi tanıdım mükemmel bir başlangıç oldu teşekkürler pratik eğitim için sabırsızlanıyorum"
Teoman Ekim Bursa 16.06.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 7.06.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"İleri sürüş teori 1’de her sürüşte aklımızda olması gereken, çoğunlukla unuttuğumuz/önemsemediğimiz noktaları sohbet havasında anlattı Caner Bey. Teorik eğitimlere katılmayı düşünenlere aklınızdaki soruları önceden not edin derim, insanın aklına o an gelmiyor. Caner Bey’in de dediği gibi birisi bir anısından yola çıkıp takıldığı bir şey sorsa, herkesin faydalanacağı farklı bilgiler ortaya çıkar. Vakitlerini ayırdıkları için çok teşekkür ederim"
Gökçe Tuncer İstanbul 7.06.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 28.04.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"CBT Motosiklete Giriş Online Eğitimi’ni Zeynep Hanım’dan aldım. Motosiklet eğitimimde bir noktada kadın bir eğitmenle çalışmak konusunda kararlıydım. İyi ki de öyle yapmışım (Buradan kadın sürücüler hakkında cinsiyetçi espri yapmayı eğitimin atmosferini yumuşatan, mizahi bir yaklaşım olarak gören cinsiyetçi eğitmenlere de bu esprilere keh keh gülen erkek hatta ne yazık ki kadın motosiklet sürücülerine de selam ederim. Sizin “kadın”lardan öğreneceğiniz daha bir dünya şey var.) Sunum son derece özenli, planlı ve akıcı idi. Eğitim sürecinin “bu böyledir, şu da şöyledir” şeklinde değil, her aşamada bize sorular sorarak, cevaplarımızı yeni sorularla karşılayarak ve bizi bu şekilde adım adım doğru cevaba götürerek yönetilmesi bence bu eğitimin en önemli artısı. Bunda eğitimin makul sayılı gruplarla yapılmasının payı büyük. Merak ettiğim şeylere dair cevaplar başka onlarca insanın sorusu arasında ve zaman kısıtlamasında kaynayıp gitmedi. Bunların hepsi de evimde, rahat bir ortamda iken gerçekleşti. Kendimi bir başlangıç/teori eğitimi almanın da ötesinde motosikletle ilgili aklıma ne takılırsa takılsın arayıp danışabileceğim, güvenilir iki insanla tanışmış olarak görüyor, Zeynep Hanım ve Caner Bey’e (arada kameranın önünü işgal ederek eğitimi bölen meraklı kedilerime gösterdikleri sabır için dahil olmak üzere 🙂 ) teşekkür ediyor, en kısa sürede bir sonraki adımda görüşmeyi diliyorum."
Ümit Vefa Bıyıkoğlu İstanbul 28.04.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 12.04.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Caner ve Zeynep ile aldığım ikinci eğitimdi, kapalı alan eğitimi de almıştım, yol eğitimini de iple çekiyorum. özveriyle motosiklet kullanıcılarını hayatta tutmak için ellerinden geleni yaptıkları için teşekkürlerimi yollamak isterim."
Murat Dayı İstanbul 12.04.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 07.04.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Daha önce hiç motor deneyimi olmayan, motorlar hakkında neredeyse hiçbirşey bilmeyen biri olarak eğitime katıldım. Eğitim sonunda motora başlamaya karar verdim. Akıcı eğitim dili ve güvenlik konusuna bu kadar vurgu yapılması özellikle altı çizilmesi gereken noktalardı."
Sadık Korkmaz İstanbul 07.04.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>Ankara 07.04.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Motorla ilgili bir çok soru vardı kafamda, korku, tedirginlik v.b. Bu sorularla girdim bu eğitime ve gerçekten çok faydalı oldu benim için. Sakin sakin sohbet ede ede ders işledik Zeynep Hanım’la. Bir çok soru işareti cevaplandı sayesinde. Gerçekten ilgili ve bir şeyler anlatmaya istekliydi. Özellikle ekipmanlar ve güvenlik konusunda anlattıkları son derece faydalı oldu benim için. Emekleriniz için çok çok teşekkür ederim"
Muharrem Koç Ankara 07.04.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>Ankara 07.04.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Kesinlikle beklentilerimin çok üsütünde bir akşam geçirdim. Bildiğimi düşündüğüm bir çok şeyi tekrar sorgulamamı sağladı emeği geçen herkese ayrı ayrı çok teşekkür ederim."
Halil Yener Ankara 07.04.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 01.04.2016 İleri Sürüş Kapalı Alan Kontrol Programı</span>
"Uzun bir aradan sonra tekrar başlarken çok faydalı ve çok keyifli bir eğitim oldu. Caner hoca sadece göstererek değil neyi neden yaptığımızı anlatarak kafamda bir çok şeyin altını doldurdu. Görüşüm, ayaklarımın pozisyonu ve frenleme bilgim ve pratiğimin değiştiğini düşünüyorum. Sonraki eğitimleri iple çekiyorum. İstanbul trafiğine çıkmadan önce hayatımı şansa bırakmadığım için mutluyum. Teşekkürler Hocam :))"
Tonguç Arslan İstanbul 01.04.2016 İleri Sürüş Kapalı Alan Kontrol Programı
<span>Eskişehir 05.04.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Online eğitimin gerçekten çok başarılı olduğuna inanıyorum. Özellikle çok uzak şehirlerden katılımcı arkadaşların olması bu çalışmanın faydasını göstermekte. Motosiklet kullanırken istemsiz yaptığınız davranışları anlamlandırmak için kesinlikle bu eğitimlere katılınması gerektiğine inanıyorum. Teşekkür ediyorum sizlere. Haftaya görüşmek üzere."
Orhan Güçlü Eskişehir 05.04.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Balıkesir 16-17-18.03.2016 İleri Sürüş Kapalı Alan Kontrol ve İki Günlük Yol Programı</span>
"Ben gelirken cok korkuyordum. Yapamayacigimi dusundugum cok sey vardi en kotusude kontraydi. Fakat caner hoca ve zeynep hoca oyle bir yaklasim sergiliyor ki insan aldigi egitim hic bitmesin istiyor. Sohbetiyle muhabbetiyle her aniyla cok keyif aldim. Oyle etkilendim ki egitim bitip evime dondugumde 2 gun boyunca ruyamda viraja girdim. Caner ve zeynep hoca kesinlikle isinin ustasi hic kimseyi kirmadan sen sakrak eglenceli bir sekilde bir egitim veriyorlar. Dusunen arkadaslara kesinlikle tavsiye ederim. Sadece egitim degil eglenmek ve keyifli 2 gun gecirmek isteyen kesinlikle caneratagun!!!!! saygilar."
Enes Demir Balıkesir 16-17-18.03.2016 İleri Sürüş Kapalı Alan Kontrol ve İki Günlük Yol Programı
<span>Balıkesir 16-17-18.03.2016 İleri Sürüş Kapalı Alan Kontrol ve İki Günlük Yol Programı</span>
"3 günlük eğitim sürecinde ileriye yönelik hem güvenli hem de kontrollü sürme tekniklerini; -hızlı ve yeterli olmayı -yavaş ve sakin olmayı -oluşabilecek kaza risklerini biraz olsun önceden farketmeyi.. Öğrendim. Caner hocama teşekkür ediyorum. Gerçekten eğlenceli ve bol teknikli bir 3 gündü."
Bener Yeğin Balıkesir 16-17-18.03.2016 İleri Sürüş Kapalı Alan Kontrol ve İki Günlük Yol Programı
<span>Balıkesir 16-17-18.03.2016 İleri Sürüş Kapalı Alan Kontrol ve İki Günlük Yol Programı</span>
"Açıkcası eğitim alacagımızı duyunca bu da nerden cıktı biz motor sürmeyi bilmiyormuyuz dedim kendi kendime.İlk gün kapalı alan eğitiminde hiç önemli olmadığını düşündüğüm bazı şeyler ögrendim ( oturuş pozisyonu , ayakların pedlerdeki pozisyonu , vs) bunları eğitimden sonraki motor sürüşlerimde uyguladığımda çok gerekli oldugunu ve daha rahat sürüş konforu yarattıgını anladım. Bana çok faydalı oldugundan eminim. İkinci gün uzun yol güvenli sürüş eğitiminde yoldaki gidiş pozisyonlarımızı tehlikeye karsı hangi çizgiden gidecegimizi virajlarda nasıl pozisyon alacagımızı hızımızı nasıl ayarlıyacagımızı Ve en önemlisi ileriyi nasıl görecegimizi çok iyi ögrendik. Doğru bildiğim birçok yanlışı düzelttim.Şimdi daha güvenli motor sürdüğümü hissediyorum."
Abdullah Kaya Balıkesir 16-17-18.03.2016 İleri Sürüş Kapalı Alan Kontrol ve İki Günlük Yol Programı
<span>İstanbul 5-6.03.2016 Kapalı Alan Kontrol+Yol Paket Programı</span>
"1 gün kapalı 1 gün yol eğitimi gerçekten çok faydalı olu benim için. Caner hocamız müthiş öğretici, olumlu ve sorularımıza hiç sıkılmadan cevap veren eğitmenliği gerçekten harika. sürüşümde, frenlememde, bakışımda gerçekten bir çok eksiklikleri farketmemi sağladı. çok verimli bir eğitimdi. Kısmetse iki günlük yol eğitimi için kendimi ayarlayıp almayı istiyorum. tüm ekibe çok teşekkür ediyorum. Hem eğitim aldık hem de güzel dostlar edindik. Düşünen var ise 1 saniye bile beklemeden bu eğitimleri almasını tavsiye ederim."
Arda Takvoryan İstanbul 5-6.03.2016 Kapalı Alan Kontrol+Yol Paket Programı
<span>Bursa 22.03.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-2</span>
"Online teori 1 eğitimi üzerine çok iyi geldi.. Sürmeden olmaz bu iş demeyin. Hatalı sürüş alışkanlıklarının önüne geçmek için çok faydalı olduğunu düşünüyorum. 3. online teoriyi sabırsızlıkla bekliyorum… Caner ve Zeynep’e selamlar elinize sağlık…"
Murat Ali Turan Bursa 22.03.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-2
<span>İstanbul 1.15.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Bu eğitimi tavsiye üzerine aldım. İlk başta ileri sürüşle ilgili teorik bilginin çok da fark yaratmayacağını düşünüyordum, ancak yanıldığımı anladım. Sadece birinci modülü almanın bile sürüşle ilgili büyük katkısı olacağını düşünüyorum. Emeğinize, ağzınıza sağlık Caner hocam."
Murat Eren İstanbul 1.15.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 1.10.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"6 yıldır artçı olmama rağmen motor kullanmayı yeni düşünmeye başladım. Eğitimde aldığım bilgiler ve öneriler sayesinde motor kullanabileceğime inanmaya başladım. Motorun tanıtılması, ekipmanların anlatılması bence çok iyiydi. ama daha önemlisi güvenli sürşle ilgili kısa ama öz bilgiler çok faydalıydı. eşimin motoru kullnırken aldığı pozisyonalrı daha iyi anladım. görerek bazı şeyleri öğreniyoruz ama teorik olarak anlatılınca daha etkili olduğu kanısındayım. herşey için çok teşekkürler en yakın zamanda görüşmek üzere. sevgiler"
Hanife Turan İstanbul 1.10.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>Balıkesir 1.10.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Beklediğimden fazlasını bulduğum bir eğitimdi.Başlangıç için bilmem gereken temel şeyleri öğrendim çok teşekkürler :)"
Seray Yıldırım Balıkesir 1.10.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>Bursa 1.5.2016 İleri Sürüş Kapalı Alan Kontrol+Yol Paket Programı</span>
"İki gün süren bu eğitimde kapalı alanda motorumu daha yakından tanıdım ve motoruma artık daha çok sözüm geçiyor. Yol eğitiminde ise, güvenli yol alabilmenin püf noktalarını uygulamalı şekilde öğrendim… (300 km den fazla yol yapık).. Son derece faydalı bir eğitim oldu. Caner hoca ve ekibine çok teşekkürler. Öğrendiğim teknikleri bolca çalışıp tekrar geleceğim :)"
Murat Ali Turan Bursa 1.5.2016 İleri Sürüş Kapalı Alan Kontrol+Yol Paket Programı
<span>İstanbul 1.3.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Öncelikle Caner Beye anlatımlarından, Zeynep Hanıma da teknik desteklerinden 🙂 dolayı teşekkür ederim. İlk defa böyle bir online eğitim aldım. Daha önce uygulamalı olarak 2 farklı eğitim almama rağmen, her eğitimden bir şeyler öğrenileceği kesin olduğu için bu eğitime de katılmak istemiştim. Sonuçta da yeni bir şeyler öğrendik, eski bildiklerimizi ise en azından hatırladık, perçinledik. Dolu dolu bir 2 saat geçirmiş olduk.Kendilerini tanımaktan dolayı mutluyum 🙂 Tekrar teşekkürler ve ilerideki eğitimlerde görüşmek üzere sevgiler…."
Hakan Alptekin İstanbul 1.3.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Zonguldak 1.3.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Motorsiklet kullanmaya yeni başladım. Eğitim almak istiyordum. İstanbul gibi bir büyükşehirde yaşamadığımdan dolayı şu an için böyle bir şansım yoktu. İnternette bu eğitimi görüp başvurdum. Gerçekten yeni başlayan kişiler için çok faydalı bir eğitim. Motorsiklet kullanmanın şakası olmadığını ve sürekli tetikte olmamız gerektiğini anladım. Belki bu tarz eğitimlerde aldığımız küçük bir bilgi ileride bizi büyük tehlikelerden koruyacak. Eğitimi veren Caner Atagün’e ve teknik destek veren Zeynep Kamacı’ya teşekkür ederim."
Mert Ekici Zonguldak 1.3.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Bursa 1.3.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Motosiklet ve kıyafet almadan alınması gereken oldukça interaktif bir eğitim yeni başlayanlara özellikle tavsiye ederim….."
Murat Ali Turan Bursa 1.3.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Erzurum 2.9.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Açıkçası, online olarak nasıl olacak diye meraktaydım. Ara ara sanki evimde değil de gerçek bir derslikte ders görüyormuş gibi hissettim. Bu durum çok hoşuma gitti. Görüntü ise ne dondu, ne ses koptu ne de başka bişey. Bu alanda bence kendilerini aşmışlar, tebrik ederim. Eğitimin içeriğinde ise, daha önce almış olduğum kapalı alan eğitimi ve teorik eğitimlerimde alıp fakat unuttuklarımın güzelce bir hatırlatması oldu; bu açıdan benim için oldukça faydalı olduğunu düşünüyorum. Eee sezon geliyor, eğitim şart. Zaten tavsiye üzerine gelmiştim, hem motor sevdalısı hemde hayatını önemseyenlere tavsiye ederim 🙂 Zaten onların yolu buraya uğrayacaktır."
Fatih Kahraman Erzurum 2.9.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 2.9.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Beklediğimden daha faydalı ve gerçekten değerli bilgiler içeren bir eğitim oldu. Oldukça keyifliydi, memnun kaldım. Teşekkür ederim."
Ergin Eker İstanbul 2.9.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Bursa 2.2.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Son derece verimli bir eğitim oldu. Yararlı, önemli ve hayat kurtaracak bilgilendirmeler, püf noktalar bulunabilecek bir eğitim. Örnekler, görsel slaytlar ile desteklendiğinden, pratik motorsiklet sürüşünde karşılaştığımız olaylarda, problemi atlatmanın önemli ip uçlarını rahatlıkla çözebilirsiniz. Önemli olan unutmamak, güvenmemek ve tedbiri almak. Önce alınan tedbir karşı tarafın almadığı tüm tedbirleri de almanızı sağlar..Uzun yıllar motorsiklet kullanırsınız…"
Ahmet Özdemir Bursa 2.2.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İzmir 2.2.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"21.00 da başlayan eğitim 23.00 da bitti..bu iki saat içinde motosiklet kullanan sürücülerin bilmesi gereken temel kurallar açık ve anlaşılır biçimde biz katılımcılara aktarıldı.kendi açımdan başarılı buldum.bildiğim bilgilerin olmasıyla beraber bilmediğim bilgileriden yararlanmak güzeldi.alınması gereken bir eğitim.teşekkürler."
Tamer Aslan İzmir 2.2.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 2.2.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Çok eğlenceli , bol sohbetli , katılımı fazla , bilgisi bol bir eğitim oldu. ilk başta bu 2 saat nasıl geçer diye düşünüyordum ancak eğitim ne ara başladı ne ara bitti anlayamadım. Çok faydalı bilgi paylaşımları oluyor. doğru bildiğiniz yanlışları öğrenmeniz için harika bir fırsat. herkese tavsiye ediyorum Zeynep ve Caner Hocama teşekkürler …."
Göktürk Morgün İstanbul 2.2.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 19.1.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-2</span>
"İleri Sürüş Online Teori-2 eğitimine katıldım caner hoca yine çok keyifli anlatımıyla bize çok yararlı bilgiler verdi. Çok teşekkür ederim ve herkesin bu eğitimleri almalarını şiddetle tavsiye ederim."
Arda Takvoryan İstanbul 19.1.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-2
<span>Bursa 7.1.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Bu akşam 2.5 saat süren “Motosiklete Başlangıç On-line Teori Eğitimine ” katıldım. Bu eğitim daha önceleri düzensiz ve kopuk edinilmiş bilgileri düzeltmeme ve aralardaki boşlukları doldurmama çok yardımcı oldu. Motosiklet sürücülüğüne giden yolda önceliklerin anlaşılmasını ve yol haritasının tam olarak çizilmesini sağladı.  Artık A dan Z ye nasıl bir hazırlık sürecinin olması gerektiğini daha iyi kavramış durumdayım. Büyük özveri ile temel teorik bilgileri vererek bizi bu yolculuğa hazırlayan Zeynep hanıma sonsuz teşekkürler.. Sevgilerimle…"
Hüseyin Başkaya Bursa 7.1.2016 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>Ankara 12.1.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Çok faydalı bir eğitim, Caner Hocamıza değerli bilgilerini bizimle paylaştığı için teşekkür ediyorum. Motosiklet kullanan veya merak duyan kişilerin bu eğitime katılmasını öneririm."
Serkan Küçük Ankara 12.1.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 5.1.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Uzun yıllardır motosiklet kullanan ve bizzat camianın içinde olan biri olarak, başlatılan bu projeyi duyduğumda epey heyecanlandım! Daha önce örneğine rastlamadığım bu çalışmada şüphesiz ki Zeynep hanım ve Caner Bey’in büyük emekleri var. Caner Bey oldukça sıcakkanlı, samimi ve donanımlı bir eğitmen. Eğitim içeriği ilk modül için yeterli ve motosiklet kullanıcıları için önemli bilgiler barındırıyor. Eğitimin online olması, evinizde rahat ve konforlu bir ortamda eğitim alabilmenizi sağlayarak odaklanma problemlerinizi ortadan kaldırıyor. Bununla birlikte eğitimde eğitmenimizin izlediği interaktif yöntem, katılımcıların da iletişimini artırıcı bir fayda sağladı; herkesin gülümseyerek ve eğlenerek bir şeyler öğrenebildiği o keyifli ortamı oluşturdu. Modül 2 ve 3’ü sabırsızlıkla bekliyorum! 🙂 Emeği geçen herkese teşekkürler."
Ceren Seray Çaprak İstanbul 5.1.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 5.1.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Oldukça memnun kaldığım bir eğitim oldu. Pistte ya da yolda aldığım diğer eğitimlerde (nasılsa pratiğe döküyor olduğumuzdan sebep) ayak üstü anlatılan bazı konulara daha teorik şekilde yaklaşmış olduk. Elbet bildiklerimizin de tekrarı oldu. Fakat eğitmen Caner beyin sohbet havasında ve rahat bir ortamda vermiş olduğu eğitim, Zeynep hanımın sıcakkanlılığı çok hoşuma gitti doğrusu. Tüm katılımcılara söz verilmesi, fikir-yorum sorulması da farklı bakış açılarından öğrenilen bilgilerin bütünleşmesi açısından faydalıydı. Evimde rahat koltuğumda bu tarz bir eğitim şansı yakalamış olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Umuyorum daha çok kişiye ulaşan ve gittikçe büyüyen bir eğitim programı olur bu online eğitimleriniz."
Dilara Erdem İstanbul 5.1.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 5.1.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Çok keyifli ve eğitici bir akşamdı tekrar teşekkür ediyorum. En kısa zamanda ileri sürüş için eğitim almak için bursaya doğru yol alıcam :)"
Arda Takvoryan İstanbul 5.1.2016 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Bursa 26.12.2015 İleri Sürüş Kapalı Alan Kontrol Programı</span>
"Kısa süre önce ehliyetimi alıp, yollara çıkmaya başladım. motor hakkında kitaplar ve forumlardan doğru,yanlış bir çok bilgiye ulaştım. Motor kullanmanın aslında çok zor olmadığını düşünüyorken, Caner hoca’dan eğitim al baskısı ile Caner hoca ve Zeynep hoca’dan ileri sürüş kapalı alan eğitimi aldım. Eğitim öncelikle çok eğlenceli. 8 saatin nasıl geçtiğini anlamadım. Ama esas önemli olan, eğitimin sonunda anladım ki aslında motoru hasbelkader kullanıyormuşum. Bakış açı ve mesafesinden, güvenli sürüşe, panik anlarında yapılması gereken davranışlara kadar , aslında motor kullanmanın tamamen tekniğe dayalı bir durum olduğunu anlamamı sağladılar. Güvenli motor kullanmak ve kullanırken daha fazla zevk almak isteyen herkese ısrarla tavsiye ediyorum. Güvenli sürüş ehliyet kurslarının standart eğitimleri ile başarılacak bir durum değil. Yeni eğitimlerde görüşmek üzere.."
Burak Anıl Bursa 26.12.2015 İleri Sürüş Kapalı Alan Kontrol Programı
<span>İzmir 10.12.2015 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Sadece bir aydır motorsiklet ile ilgili okuyorum, araştırıyorum, her gün videolar izliyorum ve inanılmaz bir bilgi karmaşası olmuştu yanlış öğrendiklerimi düzeltmek ve motorsiklet kullanımını bilinçli, tekniğine uygun öğrenmek amacı ile bu eğitime başvurdum. Beklentilerimi başlangıç aşaması için fazlası ile karşıladı. heyecanla kapalı alan yol eğitimini bekliyorum. Zeynep hanımın saatler süren enerjik ve interaktif eğitim tarzı hiç ilgisi olmayanları bile zevkle dinleyecek hale getirir. Motorsiklet için konuştuğum herkes tehlikeli diyor ama ben en güvenli sürüşü öğrenmek için daha fazla vakit ayırmam gerektiğini bu eğitimle iyice anladım.İYİ EĞİTİMLİ MOTOR SÜRÜCÜSÜ OLMAK İÇİN DAHA ÇOK DESTEĞİNİZE İHTİYACIM VAR…. 🙂 çok teşekkürler."
Gülay Uysal İzmir 10.12.2015 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>Balıkesir 08.12.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"CA Rider Coach Caner Atagün ve Zeynep Kamacı, müthiş bir eğitim ekibisiniz. Eğitimler samimi bir ortamda yoğun emek harcanarak verilmeye çalışılıyor. Bazen bizi bizden fazla önemsediğinizi düşünüyorum. katılımcılarla birebir ilgileniyorsunuz. Her eğitiminiz dolu dolu geçiyor. Tekrar tekrar “bilgi”nin önemini fark etmemizi sağlıyorsunuz. İyi ki varsınız. İyi ki bulmuşum sizi."
Barış Sağlam Balıkesir 08.12.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 08.12.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Teknolojiyi böylesine verimli kullanan bir başka motosiklet eğitmeni daha yok. Eve gelen özel hoca rahatlığı, üstelik bedave! Ayrıca dersle ilgilenmediğinizde inceden ayarı veriyor ve ansızın sorduğu sorularla dikkat dağınıklığını önlüyor. Lise yıllarınızı özlediyseniz Caner Hoca’yla online modüle geliniz 🙂 İkinci modülde görüşmek üzere…"
Serdar Özyiğit İstanbul 08.12.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 08.12.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Çok faydalıydı. Video konferans kullanımı çok etkindi. Tecrübe sahibi olan sürücülerin bile almasında fayda var."
İlter Ferah İstanbul 08.12.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İzmir 08.12.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"SÜPERDİ"
Murat Yıldırım İzmir 08.12.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 08.12.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"harika bir egitimdi, ileri seviye gorus ve diger konu basliklari bir motosiklet surucusunun hayati boyunca kullanacagi ve gelistirecegi konular. emegi gecen herkese tesekkurler."
Aras Hız İstanbul 08.12.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Balıkesir 07.11.2015 İleri Sürüş İki Günlük Yol Programı</span>
"Çok keyifli verimli sohbet tadında bir eğitim oldu. Teşhis doğru olunca, eğitim de verimli geçti tabii ki. Hiç gerilmeden söyleneni yapmak yetti. Çok teşekkür ederim Caner hocama."
Alp Okutucu Balıkesir 07.11.2015 İleri Sürüş İki Günlük Yol Programı
<span>Balıkesir 07.11.2015 İleri Sürüş İki Günlük Yol Programı</span>
"Motosiklet ile 6-7 yaşlarımda babamın mobilet ile tanıştım. 3-4 yaşından itibaren de önce 3 tekerlekli sonra arka lastiğine destek iki küçük teker takılmış bisiklete bindim. Ancak MOTOSİKLETİN BİR SÜRÜŞ TEKNİĞİ olduğunu ve bunun eğitim ile sağlanabileceğini doğrusu sizleri tanıyana kadar hiç düşünmemiştim. Çünkü ne yazık ki bizim gibi üçüncü dünya ülkelerinde eğitimin hayatın her alanında olduğu ile pek ilgilenmiyoruz. Sizinle ilk tanıştığım günden bu yana Motosiklet Binicisi ile Motosiklet Sürücüsü arasındaki çok derin uçurumun her geçen gün daha çok farkına varıyorum. Sizi elimden geldiğince dikkatli dinlemeye ve uygulamaya gayret ediyorum. Ancak 53 yaşına gelmiş artık yaşlı sayılabilecek bir adam olmanın sıkıntısı bazen beynimin emirlerini vücudumun yerine getirmekte ki gecikmesi beni agresifleştiriyor bu da sürüşüme yansıyor. Sevgi ve Saygı dolu insanlarsınız çok riskli bir iş yapıyorsunuz bunun ötesinde eğitime katılan her arkadaşla insani bağlar dostluklar kuruyorsunuz Her birimiz ile tek tek ilgileniyor ve sabırla daha iyi bir düzeye gelmesi için elinizden gelenin fazlasını yapıyorsunuz. Umarım Allah ömür verir daha az risk almamı sağlayan ve sizlerin de benim güven de olduğuma artık emin olduğunuz ve içimizin rahat ettiği bir Sürücü seviyesine gelebilirim. Tekrar ifade ediyorum sizi elimden geldiğince dikkatli dinliyor ve anlamaya çalışıyorum. Uygulama zaman içerisin de daha da oturacak sanırım. Eğitim çalışmalarımız süresince Gösterdiğiniz anlayış, hoşgörü ve sabır için de ayrıca teşekkür ederim. İyi ki varsınız."
Eyüp Mumcular Balıkesir 07.11.2015 İleri Sürüş İki Günlük Yol Programı
<span>Balıkesir 07.11.2015 İleri Sürüş İki Günlük Yol Programı</span>
"Sayın hocam merhaba öncelikle sizinle yaptıgım egitimden inanılmaz memnun kaldım küçük dokunuşlar ile inanılmaz gelişmeler oldugunu fark ettim ve bu ögrendiklerimi bütün yapacagım sürüşlerde kullanıp daha konforlu ve güvenli sürüşler yapacagıma inanıyorum bana verdiginiz bilgiler için çok teşekkür ederim bundan sonraki yapacagımız sürüşlerde görüşmek üzere hoşçakalın."
Mustafa Zanbak Balıkesir 07.11.2015 İleri Sürüş İki Günlük Yol Programı
<span>İstanbul 12.11.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-2</span>
"Hani sınıfta bir soru ile karşılaşırsınız hoca veya başka bir insan çözünce “ben niye düşünemedim bunu” dersiniz ya; işte onun motor versiyonu bu eğitimler lakin motor üzerinde eğer karşınıza bir sorun çıkarsa bununla ilk defa yüzleşmek ve sorunu çözmek ardından da “bu sorunla neden karşılaştım? nasıl çözdüm?” diye düşünmek her zaman mümkün olmayabilir. İşte bu yüzden bu eğitimler var ve sağolsunlar Caner Hoca ve Zeynep Hanım sayesinde müthiş interaktif ve müthiş akıcı geçiyor. Çok çok teşekkürler efenim."
Feridun Aksoy İstanbul 12.11.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-2
<span>Erzurum 04.11.2015 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"motorsiklet eğitimi için nereye gitmeliyim diye düşünürken arkadaşımın tavsiyesiyle Caner Atagün ve Zeynep Kamacı ile iletişime geçtim. başlangıç online eğitim sırasında; motorsiklet eğitimi, motorsiklet seçimi, güvenlik ekipmanları gibi bilgi sahibi olmadığım, kulaktan dolma yanlış bilgilerimi düzelten, 3 saat boyunca sıkılmadan her soruma cevap veren Zeynep KAMACI’ya çok teşekkür ediyorum. doğru zamanda doğru kişilerle iletişimde olduğum için çok şanslıyım kapalı alan eğitimini dört gözle bekliyorum."
Mustafa Temiz Erzurum 04.11.2015 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>Bursa 04.11.2015 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi</span>
"Beklentime göre daha aktif ve yararlı bir eğitim oldu. Zeynep hanım a bu yüzden çok teşekkür ediyorum. Eğitimin konusunda profesyonel ,katılımcılara karşı içten samimi bir ortamda gerçekleşmesi eğitim süresinin nasıl geçtiğini anlamadan bilgilenmemize yararlı oldu. Emeklerinize sağlık diyorum ve başarılar diliyorum. Tekrar görüşmek dileğiyle."
Aslı Kurt Bursa 04.11.2015 CBT Motosiklete Giriş Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 03.11.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Eğitimin sonu yok ve neyse ki sayenizde her eğitim keyifli geçiyor."
Murat Çimen İstanbul 03.11.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>Balıkesir 17-18.10.2015 Kapalı Alan Kontrol+Yol Paket Programı</span>
"Caner abi ve zeynep hanıma sonsuz teşekkürler. 37 yaşımdayım.Öğretmenim. ama hala 2 günde nasıl bu kadar şey öğrendiğimin şaşkınlığını yaşıyorum.Arkadaşlar eğer motosiklete bi şekilde yeni başladıysanız nasıl bir tehlikenin içinde olduğunuzu bu eğitimi aldığınızda anlayıp HAYATİ önlemleri alabiliyorsunuz.Bu önlemleri ya yaşayarak öğrenecez yada eğitim alarak.bende eğitimden önce arama motorunda arama yaptığımı itiraf ediyorum.”acaba bu eğitim gerekli mi” diye.Bu aşamaya geldiyseniz mutlaka ama mutlaka kararınızı verin ve bu eğitimi alın.bedelini hastane köşelerinde ödemek istemiyorsak tabi.Artık şerit kontrolü, panik fren, viraj, dengede durma, en önemlisi GÖRÜŞ ve motosiklet kullanımıyla ilgili bilmediğimiz birçok ayrıntı gibi konularda bukadar kısa zamanda bir çok bilgiye sahip oldum.Dahada önemlisi şunu anladım internette araştırarak yada video seyrederek bu işin kesinlikle ve kesinlikle olmiyacağını anladım. Caner abi sana minnettarız.iyiki varsın ve iyiki bu eğitimi almışım. Sorduğum her soruya bıkmadan usanmadan sabırla saçma bile olsa verdiğin cevaplar için sonsuz teşekkürler.bir sonraki eğitimi iple çekiyorum şimdiden."
Ömer Şahin Balıkesir 17-18.10.2015 Kapalı Alan Kontrol+Yol Paket Programı
<span>İstanbul 08.10.2015 CBT Motosiklete Başlangıç Online Teori Eğitimi</span>
"Eğitimin içeriği, süresi, anlatım dili, örnekleri çok faydalı ve eğitici.Yapılıcak tüm hataları, yanlış bilgilendirmeyi önleyici bir içerikle hazırlanmış, yeni başlayan biri için doğru yer.Önceden hiçbir araç tecrübem olmayışından dolayı anlayamam önyargısına sahiptim ancak zeynep hanımın duru ve akıcı anlatımı sayesinde çok verimli geçen bir zamn dilimi oldu.Yeni başlıcak ve başlamış olan herkese tavsiye ederim bu egitimi.Böyle bir ımkan saağladıgı için tüm CA ekibine teşekkür ederim."
Melis Demircan İstanbul 08.10.2015 CBT Motosiklete Başlangıç Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 06.10.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Beklentilerimizin ötesinde bilgilendirici ve hoş sohbet geçen bir eğitimdi. Caner Hocamızın anlatımı ve örnekleri basit bu sebeple akılda daha çok kalıcı olduğunu söylemek istiyorum. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle Caner Hocam’a ve Zeynep Hanım’a başarılar diliyorum."
Ahmet Gül İstanbul 06.10.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 06.10.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Eğitim beklediğimden interaktif ve hareketliydi. Sorulan sorulara Caner Hoca’nın verdiği cevapların tatmin ve ikna edicilik düzeyi yüksekti ki bu daha önce başka yerlerde girdiğim eğitimlerin bazı kısımlarında tatmin olmadığım bir konuydu, bugün bunu hiç yaşamadım. Ayrıca samimiyet ve eğlencelilik açısından da çok sevdim."
Erdem Aktop İstanbul 06.10.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 06.10.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-1</span>
"Çok faydalı ve keyifli bir eğitimdi. Kesinlikle herkese tavsiye ederim, arkadaşlarıma tavsiye ederek başlıycam. Genel olarak eğitimde en dikkatimi çeken şey dengeli oluşuydu. Eğlence, disiplin, teori, uygulama, vb. hepsi tadındaydı ve keyifle öğrendim. Biraz daha detaya inersem: – Online ortam: Genel olarak gördüğüm ekran gayet güzeldi. Hocanın rahat ve rahatlatan tutumu ile birlikte online ortamı unutturuyor. İçtiğim çaydan ikram edesim geldi 🙂 – Örnekler ve katılımcı anlayış öğrenmeyi pekiştiriyor, teorik anlatımın yoğun olduğu yerlerde de hocanın anlatımı çok etkili. Kıyafetler konusundaki tiradını dinledikten sonra artık motora eksik kıyafetle binmem heralde 🙂 – Ne kadar basit şeyleri bilmediğimi anlamamı sağladı. Kitapta aslında okuduğum şeyleri çok daha iyi anladım. Bu eğitimde emeği geçen herkese teşekkür ederim."
Erdem Şahin İstanbul 06.10.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-1
<span>İstanbul 29.09.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-3</span>
"Samimi ve hoş sohbet tadında geçen teori eğitimi için teşekkürler. Hayati ve ciddi bilgilerle dolu zaman geçirdik. Ara ara böyle bilgilerin üzerinden geçmek güzel oluyor. Teşekkürler"
Ömer Kaplan İstanbul 29.09.2015 İleri Sürüş Online Teori Modül-3
<span>Ankara 10.09.2015 CBT Motosiklete Başlangıç Online Teori Eğitimi</span>
"Adım Çağrı 16 yaşındayım yeni gelecek yasayla beraber motosiklet almak istiyordum. Bir abimin tavsiyesi üzerine CA RiderCoach ile iletişime geçtim. Eğitim çizelgesinde online eğitimler vardı başvurdum sonrasında eğitimin nasıl olacağı hakkında Zeynep Kamacı tarafından bana bilgi veren e-posta geldi.  Belirtilen saatte eğitim başladı. Gayet açıklayıcı bir eğitim şekli vardı Zeynep ablanın. Ara ara Caner abide takviyelerde bulundu. Beklediğimden daha güzel bir eğitim aldım. Motor türleri,Motor ekipmanları,Fren yapmak,Hız,Güvenlik,Motosiklete binmeden önce yapılması gereken tedbirler  ve daha birçok şeyi açıklayıcı biçimde bana anlattı Zeynep abla. Endişelerim vardı motosiklet hakkında o endişelerimin hepsi gitti ve özelliklede şunu belirtmek isterim daha yeniydim çoğu şeyi bilmiyordum,hangi tür motorlar ne işe yarar veya Kask,Mont,Pantolon,Eldiven ve Botun önemi gibi ne tür güvenlik sağladıkları ne tarz şeylerden üretildikleri gibi. Eğitimin en güzel kısımlarından biride istediğiniz yerden eğitimi alabiliyorsunuz, tek gerekli olan internet,mikrofon ve kamera. İster yatın, ister oturun sadece internet,mikrofon ve kamera gerekli oluyor kısacası nasıl rahatsanız ayrıca çayınızı kahvenizi yudumlarken de eğitimi alabiliyorsunuz. Bu tarz eğitimi ilk burada gördüm ve bunlar ücretsiz yapılıyor ben çok memnun kaldım tüm motosiklete ilgisi olan arkadaşlara, motosiklete yeni başlayacaklara veya eksiklerini kapatmak isteyenlere öneririm. Kesinlikle yeni şeyler katacaksınız kendinize.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim."
Çağrı Gonca Ankara 10.09.2015 CBT Motosiklete Başlangıç Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 5-6.09.2015 Kapalı Alan Kontrol+Yol Paket Programı</span>
"Uzun ve zorlu bir mücadeleden sonra sonunda eğitime katılabilmiş olmak öncelikle çok mutlu edici bir gelişme oldu :). Eğitimin içeriği ve kalitesi de bu mutluluğu katladı. Yeni aldığım, alışma sürecinde bulunduğum motosikletime hakimiyetimi geliştirici bir çok şey öğrendim. Yol eğitimi kapsamında da yapmış/yapmakta olduğum hataları ve eksikliklerimi görüp bundan sonraki sürüşlerimde dikkat etmem gerekenler konusunda bir çok yöntem öğrendim ve uygulama fırsatı buldum. Şimdi eğitim her gün yollarda devam edecek.Takip eden eğitimlerde görüşmek üzere."
Erdal Güneş İstanbul 5-6.09.2015 Kapalı Alan Kontrol+Yol Paket Programı
<span>İstanbul 5-6.09.2015 Kapalı Alan Kontrol+Yol Paket Programı</span>
"Çok keyıf aldığım bir hafta sonu oldu.Eğitim süresince göstermiş olduğunuz samimyetiniz ve ilginiz için ayrıca teşekür ederim. Nasıl olduğunuzu anlatmak için sadece keşke daha önce sizinle tanışmış olmayı çok isterdim demem yeterli olur herhalde :)"
Akın Temel İstanbul 5-6.09.2015 Kapalı Alan Kontrol+Yol Paket Programı
<span>Tunceli 08.09.2015 Online Teori Eğitimi</span>
"4 yılı aşkın süredir 40000 km nin üzerinde motosiklet sürüyorum ve 14 yıldır trafikteyim.Tavsiye üzerine online teori eğitimine katıldım. Etraftanda duyduğum üzere bu işi sadece kar amacı güderek yalan yanlış bilgileri insanlara depolayan bi çok eğitmen ve kurum var. CA rider bunların aksine ücretsiz eğitim vermesine rağmen gayet doyurucu ve doğru bilgilerle insanları doğru yönlendirmekte soru cevap uygulamasıyla akıllardaki yanlış bilgileri doğruları ile değiştirmekte. Kendi adıma gerçekten de memnun kaldım. Bir aksilik olmazsa mutlaka uygulamalı eğitimlerine de katılacağım CA rider coach ailesine tüm teşekkürlerimi sunarım tüm ilgi ve alakaları için."
Kerim Özdemir Tunceli 08.09.2015 Online Teori Eğitimi
<span>Balıkesir 25-26.08.2015 2 Günlük Yol Programı</span>
"Öğrettiğin her türlü bilgi ve beceriyi son seyahat da kullanarak motordan aldığım zevki ikiye katlandı. lakin cok cok daha hatta coklardan daha cokkk Eğitime ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Çünkü Dostum bu cansız makineye AŞIK oldum . ilişkimizi ileri seviyeye taşımak için sana ihtiyacım var .. iyi çalışmalar kolay gelsin .. arkadaşlara çok selamlar."
Erhan Kiraz Balıkesir 25-26.08.2015 2 Günlük Yol Programı
<span>Balıkesir 25-26.08.2015 2 Günlük Yol Programı</span>
"Mart 2015 de aldığım motosikletim ile ilk günlerde sadece bakışırken artık sürüş keyfini yaşıyorum. Evet motosiklet keyif verir, özgürlük hissettirir. Mis gibi doğayla iç içe  yaptığınız sürüşlerde rüzgarı hissetmek, sırtınız terlemeden virajlardan hızlı ve zevkle çıkmak için, daha güvenli sürüş yapmak için ve en önemlisi kontağı kendinizin kapatması için sizde aramıza katılın, sevgili eğitmenlerimiz CA Rider Coach Caner Atagün ve Zeynep Kamacı ile tanışın. Eğitimlerde göstermiş oldukları sabrı, içtenliği, arkadaşlığı ve aktardıkları değerli bilgiler için teşekkürler. Bir sonraki eğitimde görüşmek üzere hep ileriye bakın :)"
Tamer Sinan Gül Balıkesir 25-26.08.2015 2 Günlük Yol Programı
<span>Bursa 6.09.2015 Yol Programı</span>
"Tesadüfen siz eğitmenlerimle tanıştım tesadüfen bir günlük yol eğitimine katıldım.Benim için inanılmaz faydalı oldu başkalarından duyduğum kulaktan dolma bilgilerin yerini gerçek bilgiler aldı.Kendi adıma konuşmam gerekirse tek bir amacım vardı güvenli ve keyifli sürüşlere imza atmak.umarım bu eğitimlerle amacıma ulaşıcam.eğitmenlerimiz Caner Atagün ve Zeynep Kamacı ya motorsiklet konusundaki bilgilerimizi bir tık daha yukarı çıkardıkları için teşekkür ederim."
Oktay Şentürk Bursa 6.09.2015 Yol Programı
<span>İstanbul 5-6.09.2015 Kapalı Alan Kontrol+Yol Paket Programı</span>
"size motosiklet ve sürüş ile ilgili bambaşka bir bakış açısı kazandıran, bu işi aslında ne kadar bilmediğinizi gösteren ve bugüne kadar nasıl uygulanacağı hakkında hiç bir fikrinizin olmadığı gerekli gereksiz pek çok bilgiye sahip olduğunuzu size hatırlatan egosuz eğitmen. kendisinden kapalı alan ve yol olarak iki günlük paket eğitimi aldım. ilk gün kapalı alan eğitiminde çalışılan tüm teknikler bir gün sonraki yol eğitimi için bir temel oluşturuyor ve yolda uygulanıyor. o sebeple eğitim alacakların kesinlikle bu iki eğitimi paket olarak almalarını tavsiye ediyorum. eğitimler kendi motorunuzla yapıldığından kendi motorunuzun ve limitlerinizin farkına varıyorsunuz. motosiklet işinin öğrenme aşamasının neresinde olduğunuzu bizzat görüp, kendi seviyenizi kimse söylemeden fark ediyorsunuz. eğitime gidecek insanların bütün bildiklerini kafalarından silip öyle gitmeleri gerekiyor. paket eğitimi aldığınızda sizi motosikletle dolu dolu geçecek iki günlük bir eğitim bekliyor olacak. aralarda telefonunuza bakma şansı bile bulamayacağınız ciddi ve yorucu bir eğitimden bahsediyoruz. bu yorucu iki günü ve eğitimi çekilebilir hale getirecek olanlar ise tabiki caner ve zeynep. pozitif enerjileri ve bıkmadan cevapladıkları sorularınız ile sizi motive ediyorlar. sürekli durumunuzu, nasıl hissettiğinizi sorarak ilgilerini eksik etmiyorlar. gün sonlarında kendilerinin tarafınızdan değerlendirilmesini rica ediyorlar, eksiklerini yüzlerine söylemenizi istiyorlar.motosiklet sürmenin fizikselden çok zihinsel bir eylem olduğunu keşfettiğiniz bir eğitim bu. Kuralları doğru uyguladığınızda neler yapabileceğinizi anlık da olsa yaşayabildiğiniz bir eğitim. milyon km yapmakla, yıllardır motosiklet kullanmanın bazen hiç bir işe bile yaramayacağının konuşulacağı bir eğitim. abi olmazsa sen git de bize de öğretirsin diyenler; öyle bişey yok ulan. ya da biraz eğitimden ve yaptıklarımızdan bahsettiğimizde, bunların hepsini ben denedim, biliyodum diyenler; öyle bişey de yok. zaten size yapabilecekleriniz konusunda bir bakış açısı kazandırıyor bu eğitim. seviyen ne ise, ne olmadığını da göreceksin bu eğitimde. bu hiç bitmeyen bir süreç, bunu yaşaman lazım. bildiğim bana yetercilerdensen sen de gitme bu eğitime."
Oğuz İşlek İstanbul 5-6.09.2015 Kapalı Alan Kontrol+Yol Paket Programı
<span>Bursa 24.08.2015 CBT Motosiklete Giriş Kapalı Alan Programı</span>
"Öncelikle, online egitim icin zaman ayirdiginizdan dolayı tesekkur ederim. Egitimin gercek anlamda interaktif olması, beklentilerimi fazlasiyla karsiladi. Umarim en yakin zamanda pratik uygulama yapma firsatimiz olur."
Oktay Bilgin Bursa 24.08.2015 CBT Motosiklete Giriş Kapalı Alan Programı
<span>Balıkesir 21.05.2015 CBT Motosiklete Giriş Kapalı Alan Programı</span>
"Motosiklet sürmek çok kolay, önemli olan güvenli sürüş.! Hiç motosiklet tecrübem yoktu. Fren neresi debriyaj neresi göster deseniz gösteremezdim. Zeynep sana çok teşekkür ediyorum. Şu anda sadece sürüş ve dönüş değil dar alan dönüşleri, kontra dönüşler, gaz kontrol eğitimi, dar alan kalkış gibi zorlayıcı hareketleri çalışıyoruz. motor üzerinde insan nasıl nefes nefese kalırmış onu gördüm. Lütfen bu eğitimlerden geçmeden asla trafiğe çıkmayın.! Motosiklet sürmek çok kolay, önemli olan güvenli sürüş.! Her geçen gün daha çook fırın ekmek yemem gerektiğini fark ediyorum."
Barış Sağlam Balıkesir 21.05.2015 CBT Motosiklete Giriş Kapalı Alan Programı
<span>Balıkesir 02-03.05.2015 Paket Programı</span>
"Bilgi hayat kurtarır tüm motor kullanıcılarının bu eğitimden geçmesini şiddetle tavsiye ediyorum.Özellikle Caner hocama bana göstermiş olduğu sabır için ayrıca teşekkür ederim.Eğitimden önceki sürüşümü ve sonraki sürüşümü düşününce aman Allahım dedim ben neler yapıyormuşumda haberim yokmuş.Bana bilinç kazandırdığınız için teşekkür ederim."
İlker Şahan Balıkesir 02-03.05.2015 Paket Programı
<span>Bursa 24.04.2015 CBT Motosiklete Giriş Kapalı Alan Programı</span>
"Motorsiklet deneyimim yaklasik 2 aylik bir konudur. Bunun ilk 2-3 haftasinda kendi basima arkadaslarimin yardimiyla birseyler yapmaya calistim. Fakat bu isin ciddi bir egitim istedigini ve kendi basima bunun zor olucagini dusundum ve arkadaslarimin tavsiyesi ile Ca Rider Coachlari ile temasa gectim . Ilk olarak motora giris egitimi aldim kapali sahada ondan sonrada teori olarak bunun pekismesi icin online CBT giris dersine katildim . Online Cbt giris dersini ve kapali alan giris dersini Zeynep Hanim veriyor. Acikca soyliyebilirim , ilk gun kendi basima motorsiklet kullanmamla , aldigim egitimlerden sonraki motor surusum arasinda DAGLAR kadar fark var . kesinlikle bu egitimleri yeni baslicak arkadaslara tavsiye ediyorum . Motorla hic bir ilisiginiz olmasa bile . Ya bu motor nasil birsey acaba diyip bu online egitimi almanizi siddetle tavsiye ediyorum . Ve eminimki motorsiklete binme heyecani gelicek icinize. Cunku dersten etkileniyorsunuz ve sizi icine cekiyor. Ve bu derslerden sonra motorsiklet suruculerine trafikteki sayginiz bir kat daha artiyor. Dersi alan kisiler ne demek istedigimi anlarlar. ve son olarak ; Ca Rider Coachlari Zeynep Hanim’a ve Caner Bey’e tesekkur ediyorum . bir sonraki egitimlerde gorusmek uzere. Saygilarimla."
Rafet Kahraman Bursa 24.04.2015 CBT Motosiklete Giriş Kapalı Alan Programı
<span>Balıkesir 02-03.05.2015 Paket Programı</span>
"Motorsiklet kullanmak istiyorsanız mutlaka uğranılması gereken kurum 🙂 Caner Hoca hafta sonumuzu eğitimleri ve dostluğu ile güzelleştirdi. Bize sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ederim."
Kemal Cemil Taşdemir Balıkesir 02-03.05.2015 Paket Programı
<span>Balıkesir 03.05.2015 CBT Motosiklete Giriş Kapalı Alan Programı</span>
"Bugün hayatımda unutamayacağım harika ve yorucu bir o kadarda keyifli birgün oldu benim için Sevgili Zeynep ve eşim sayesinde. Evet bugün Online eğitimin sonrasında kapalı alan eğitiminde ilk kez motosiklet kullandım, motosiklet kullanımı, yol ve güvenlik hakkında birsürü doğru bilgi öğrendim. Motosiklet ve kullanımının apayrı, acayip heyecanlı ve pürdikkat bir hayat olduğunu anladım. Bu hayata adım attığım, özellikle de Zeynep KAMACI ile bu yolda başladığım için hem çok mutlu hem de çok şanslıyım. Devam eden eğitimlerde görüşmek üzere Sevgili Zeynep, Caner ve sizleri bize ulaştıran Balıkesir değerli motosiklet dostlarımız çok çok teşekkürler."
Özgür Özcan Balıkesir 03.05.2015 CBT Motosiklete Giriş Kapalı Alan Programı
<span>Balıkesir 03.05.2015 CBT Motosiklete Giriş Kapalı Alan Programı</span>
"Bugün sevgili Zeynep Kamacı’dan kapalı alan eğitimi aldım. Ne öğrendim derseniz; suyu içmek için önce şişenin kapağını açmayı, sonra içmek istediğin kısmını bardağa doldurup boğazına kaçırmadan uygun yudumlarla içmeyi öğrendim. Yataktan kalkar kalkmaz dışarıya çıkmıyorsak, motosikleti görür görmez üzerine atlayıp gaza basmanın yaşamla bağdaşmadığını öğrendim. Motosiklete binebilmenin ABC sini öğrendim. Güvenli kalkış ve fren yapmayı, güvenli ve etkili dönüş yapmayı, sıkışık trafikte ilerler gibi yavaş ve doğru ilerlemeyi öğrendim. Motosiklet kullanmak çok keyifli olsa gerek diyordum. Bu eğitimden sonra iddia ediyorum ve diyorum ki “motosiklet kullanmak kesinlikle dünyanın en keyifli eylemlerinden biri”. Bunun sanıldığının aksine güvenlikli bir etkinlik olduğunu sevgili Zeynep Kamacı sayesinde öğrendim. Eğitim şart. Teşekkürler."
Tekin Özcan Balıkesir 03.05.2015 CBT Motosiklete Giriş Kapalı Alan Programı
<span>Balıkesir 30.04.2015 CBT Motosiklete Başlangıç Online Teori Eğitimi</span>
"Sevgili Zeynep ve Caner; Sizinle motosikleti iyiki hayatıma sokmaya karar vermişim dedim. Motosikletin tehlikeli bir araç olmadığını, onları tehlikeli hale sokacak şeylerin malesef bizler olduğunu, ancak sizinle yola devam etmekle onların birer dost olacacağını anladım ve biliyorum. İyiki varsınız. Bizi sizlere ulaştıran arkadaşlarım olduğu için şanslı olduğumu gördüm. Teşekkürler."
Tekin Özcan Balıkesir 30.04.2015 CBT Motosiklete Başlangıç Online Teori Eğitimi
<span>Balıkesir 30.04.2015 CBT Motosiklete Başlangıç Online Teori Eğitimi</span>
"Motorla tanışmamda ve motorun hayatıma girmesinde ilk desteğim Zeynep; Uzun uğraş ve deneyimlerinle, edindiğin güzel bilgileri en güzel ve en edingen şekilde bana aktardığın için sonsuz teşekkürler. Bundan sonra sürekli sizlerleyim.  "
Özgür Özcan Balıkesir 30.04.2015 CBT Motosiklete Başlangıç Online Teori Eğitimi
<span>Zonguldak 28.04.2015 CBT Motosiklete Başlangıç Online Teori Eğitimi</span>
"Motosiklete heves ettiniz, kafanızda bin tane soru işareti, her kafadan ayrı ses çıkıyor. Dert edecek bir durum yok, daha gidona elinizi sürmeden bu eğitime katılın, 1-2 saat içinde kafanızda her şey şekilleniyor. Tek taraflı, ders havasında bir eğitimle değil, arkadaşlarınızla yaptığınız bir sohbetle karşılaşacaksınız, öğreneceklerinizle birlikte bu yola bilinçli bir şekilde baş koymanın haklı gururunu yaşacaksınız :)"
Berk Akar Zonguldak 28.04.2015 CBT Motosiklete Başlangıç Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 28.04.2015 CBT Motosiklete Başlangıç Online Teori Eğitimi</span>
"okuduklarımın, izlediklerimin üzerine gerçekten faydalı noktalar koyan eğitim için Zeynep “hoca”ya sonsuz teşekkürler. umarım ilk motorumu alıp pratik eğitimlerle, hatta 2. motorda ileri sürüş eğitimleriyle devam edeceğimiz bir sürecin kapısındayımdır. bir itirafta bulunayım: başta bir online eğitimi niye bu kadar ciddiye alıyorlar diye düşünmüştüm. süresini aşan eğitim sonunda şu noktadayım: CA Rider Coach yaptığı işi ve karşısındakileri ciddiye alıyor. tekeriniz hep dönsün :)"
Kağan Fırat İstanbul 28.04.2015 CBT Motosiklete Başlangıç Online Teori Eğitimi
<span>Balıkesir 28.04.2015 CBT Motosiklete Başlangıç Online Teori Eğitimi</span>
"Güzel bir sosyal sorumluluk projesi, bazı şeylerin o işe gönül vermiş insanlar ile hayat bulduğuna inanıyorum, sizlerde öylesiniz, iyi ki varsınız, ön görümüzü geliştiren bir eğitimdi, bu işin neresinde olduğumu öğrendim. Sonsuz teşekkürler Zeynep ve Caner Hocam."
Murat Kır Balıkesir 28.04.2015 CBT Motosiklete Başlangıç Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 19.04.2015 Kapalı Alan Kontrol Programı</span>
"Caner Atagün çok tatlı ve iyi niyetli bir eğitmen. Eğitime katıldığın zaman eğitmen gözleminin üzerinde bir strese dönüşmemesi noktasında, böylesi bir arkadaş canlısı yaklaşım kanımca oldukça faydalı. O yüzden eğitim ziyadesiyle keyifliydi. En yakın zamanda kendisinden yol eğitimi almak için sabırsızlanıyorum."
Can Tüfekçioğlu İstanbul 19.04.2015 Kapalı Alan Kontrol Programı
<span>İstanbul 18.04.2015 Kapalı Alan Kontrol Programı</span>
"Beklentilerimin üstünde bir eğitim oldu. Caner abinin ilk sözü “söylediklerimi sorgulayın” oldu, zaten oradan 1-0 önde başladık eğitime. Gerçekten de söylediklerini sorguladıkça hepsine verecek cevapları olduğunu görmek güzeldi. Bu arada yanlış anlaşılma olmasın, kendisi online teoride gördüğüm üzere eksik/yanlış bildiği şeyler varsa eğer hiçbir şekilde kendini beğenmişlik göstermeden kabul ediyor. Henüz motosikletin m’sinde bile olmayan insanlardan bile bir şeyler öğrenmek isteyebilecek kadar öğrenmeye açık birisinin bu denli iyi öğretmesine de şaşmamalı o yüzden. Bir gün boyunca Zeynep ile beraber yermeden, üzmeden, olabilecek en pozitif biçimde ne sordumsa cevaplayıp kafamda hiçbir soru işareti kalmadan günü bitirdiğime emin oldular. Hava şartlarından dolayı bazı çalışmalar biraz çabuk bitti gibi geldi bana, daha uzun sürseydi daha da doyurucu olabilirdi. Buna rağmen yeterince doyduk 🙂 Yetmedi eğitimden birkaç gün sonra o günle ilgili benim için hazırladığı raporu da e-posta olarak göndermişti. Raporda bugüne kadar sadece benim farkında olduğum çok ince bir problemime yer vermesi beni hem şaşırttı hem sevindirdi. Caner ve Zeynep ikilisi ile gaz açmak gerçekten de çok güzel, tecrübe ediniz, ettiriniz efendim."
Hasan Akgün İstanbul 18.04.2015 Kapalı Alan Kontrol Programı
<span>İstanbul 21.04.2015 Online Teori Eğitimi</span>
"Çok ilgili, çok samimi bir eğitmen Caner Atagün. Aramızda uzak mesafeler olmasına rağmen, yanındaymışız gibi ilgilendi bizimle. Dolu dolu ve çok verimli bu eğitim için, çok teşekkür ederim "
Görkem Baytekin İstanbul 21.04.2015 Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 21.04.2015 Online Teori Eğitimi</span>
"online eğitim beklediğimden çok daha verimli geçti. Sürüşümü sorgulayarak geliştirmeme yararlı olacak sistemle tanışmış oldum. Teşekkürler Caner ve Zeynep."
Ergül Azizler İstanbul 21.04.2015 Online Teori Eğitimi
<span>İstanbul 19.04.2015 Kapalı Alan Kontrol Programı</span>
"Zeynep ve Caner ile tanışın, iki şahane dost edinin. İnsanın dost bildiği birinden eğitim alması hakikaten daha farklı oluyor. Eğlenceli, ikna edici, etkili… Konaklamalı yol eğitiminde görüşmek üzere:)"
Gökmen Gündoğdu İstanbul 19.04.2015 Kapalı Alan Kontrol Programı
<span>Bursa 16.04.2015 Online Teori Eğitimi</span>
"Caner Hocanın vermiş olduğu online teori eğitimine katıldım. Gerçekten doğru bilgiler alırken, evimin ortamında keyifli bir eğitim aldım. Yanlış bilgilerimi doğruladım, eksik bilgilerimi tamamladım… Teşekkürler Caner hocam…"
Cengiz Avgan Bursa 16.04.2015 Online Teori Eğitimi
<span>Bursa 16.04.2015 Online Teori Eğitimi</span>
"Daha önce çok eğitim aldım. Ama en yararlısı bu oldu. Motosiklette önemli olan hap bilgiyi teoride verip uygulamada bu bilgiyi kullanmaktır diye düşünüyorum. Caner hocam akıcı dili ve bizi konunun içine dahil etmesiyle çok yararlı bilgiler verdi. Bu eğitim ufkumu daha çok açtı bazı düşüncelerimi değiştirdi. Caner ve Zeynep hocama çok teşekkür ediyorum. Sıradaki eğitimler bizi bekler…:)"
İrem İleritürk Bursa 16.04.2015 Online Teori Eğitimi
<span>Balıkesir 16.04.2015 Online Teori Eğitimi</span>
"Bu akşamki görmüş olduğum teori 1 eğitimi ile alakalı Ana tema dikkat beynini kullanarak sistemli motorsiklet kullanmak .Ne kadar bilirsek bilelim asla ezbere davranmamak .Bilgi,konum,hız,vites,ivmelenme konusunda görerek çekdiğimiz fotorafları doğru ivedi bir şekilde pratiğe dökmek .Bu akşamki benim için önemli noktalardan biriside cankurtaran bakışı oldu :verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim .Saygılarımla"
Ersin Bayverdi Balıkesir 16.04.2015 Online Teori Eğitimi
<span>Balıkesir 2 Günlük Yol Programı</span>
"3. Yol eğitimi için buluşmamızdı. 4. yol eğitiminden sonra GOLD sürücü olmuşum (Caner Hoca öyle dedi 🙂 o kadar samimi olmamıza rağmen 4. de anca olmuşum hak etmeden bişey yok. Başka kurumlardan da eğitimler aldım. Fakat ikili ilişkiler, anlayış, yardımcı olma, sabır ve öğretme gibi vasıfları sizlerde farkettim. Anlattım isteyen öğrensin istemeyen öğrenmesin mantalitesinden uzak oluşunuz etkileyiciydi. Maaş ile çalışan bir insanım bu kadar eğitimlere çok zenginliğimden gelmedim, tek bir amacım var MOTORUN KONTAĞINI KENDİM KAPATIP EVİME SAĞ SALİM VARMAK….Zaten sürüşlerimde de güvenlik ön planda çünkü yaşamak güzel. Çok şeyler öğrendim herşey için teşekkür ederim Zeynep Ve Emre çok iyi arkadaşlar onlara da teşekkür ediyorum başarı tesadüf değil bunu iyi biliyorum. Amacı iyi bir sürücü olan insanların yolu kesinlikle C A dan geçer. Görüşmek üzere."
Serdar Kaya Balıkesir 2 Günlük Yol Programı
<span>Bursa Kapalı Alan Kontrol, Yol, Teori Eğitimleri</span>
"Profesyonel olarak motorsiklet sürücüsü nedir, nasıl olmalıdır öğrenmek istiyorsanız adres doğru. Maddi kaygı güden diğer jokeylerden ayrı tutulmalı Caner.. Gerektiğinde kendi ekipmanını paylaşacak kadar sağduyulu, ailenizden biri gibi “motorcu” olmanızı önemseyen, sözlü ve yazılı geri bildirimleriyle içinizdekini düzene sokan, hata yapmanızı engelleyen biri.. Bu makinaya gönül verdiyseniz, acaba olur mu diye tereddüt varsa, kesin olur bu sistemde..Teori eğitimleriyle kendi evinizde, kapalı alan ve yol eğitimleriyle pratik olarak motor tepesinde zihne işleyen, yürürken bile önce döneceğin tarafa kafanı çevirten disiplin 🙂 Zeynep’ in sıcak, duyarlı ve bilinçli yönlendirmeleri de işe daha fazla sarılmanızı sağlıyor. Emeğinize sağlık."
Berkay Onat Bursa Kapalı Alan Kontrol, Yol, Teori Eğitimleri
<span>İstanbul 15.03.2015 2 Kapalı Alan Kontrol Programı</span>
"Biz bu eğitimlere neden gidiyoruz? Gelişelim diye, sürüşümüz güvenliğimiz daha iyi hale gelsin diye. Bu benim aldığım ikinci kapalı alan oldu. Ne gerek vardı ikinciyi almaya dememek lazım, bir kerede her şeyi alabilsem şahane bir adam olurdum, ama değilim. O yüzden ikinci de lazımdı, aldım faydasını gördüm. Fakat, Caner bu yerinde durur mu? O da gelişiyor arkadaş 😀 Her eğitimden sonra, bizden aldığı geri dönüşleri, bir sonraki eğitiminlerine uyguluyor. Senle beraber gelişiyor, seni de geliştiriyor. Durmak yok yola devam. Haftasonu (4-5 nisan) görüşmek üzere."
Murat Çimen İstanbul 15.03.2015 2 Kapalı Alan Kontrol Programı
<span>Balıkesir 28-29.03.2015 2 Günlük Yol Programı</span>
"Televizyon ne marka olursa olsun eğer verici çok iyi ise sorun yok cam gibi seyredersin. Konu motor ve eğitim ise Caner doğru insan … yanında güven duyduğum kendimi rahat hissettiğim bir eğitmen.. güzel insan .. 3 gün benim için yaptıklarını , emeğini , samimiyetini ve saygısını unutmam söz konusu bile değil… Sonsuz teşekkürler.. 1500-2000 km sonra kafanı şişirmeye geliyorum.. 🙂 Teneke sürücü 🙂 saygılarımla "
Erhan Kiraz Balıkesir 28-29.03.2015 2 Günlük Yol Programı
<span>Balıkesir 28-29.03.2015 2 Günlük Yol Programı</span>
"Caner Atagün ve ekibinden 2günlük konaklamalı yol eğitimi aldım.daha önce başka bir yerden yine eğitim almıştım. Ancak CA dan aldığım eğitim ile kıyaslama yapmam mümkün değil. Caner Hocanın sihrine inananlardanım .Sürüşümü küçük dokunuşlarla nasıl kusursuz hale getirdiğine ben bile halen inanamıyorum. Neden CA -Öncelikle insana saygı -Tek önceliklerinin ileri seviye,güvenli ve mutlu sürücüler yetiştirmek olması -Üst seviye bilgiye,tecrübeye ve tekniğe sahip olmaları -Sınırsız sabra,sevecen ve samimi kişiliklere sahip olmaları -Herşeyden önemlisi önceliklerinin ticari kaygılar değilde iyi Sürücüler yetiştirmek olması Sizleri tanıdığım ve sizlerle Sürüş yaptığım için kendimi çok Şanslı ve çok mutlu hissediyoruz. Sonraki yol eğitimlerimde görüşmek üzere. Caner hocam,Zeynep ve Emre sizleri seviyorum Hepiniz iyi insanlara benziyorsunuz 😀 :D"
Murat Kılıç Balıkesir 28-29.03.2015 2 Günlük Yol Programı
<span>Balıkesir 25.03.2015 Kapalı Alan Kontrol Programı</span>
"Motosiklete yeni başlarken eğitim almak istedim, taa kalkıp Erzurum’dan geldim. Aslında iki ki gelmişim, internette olan şehir efsanelerinin aslı astarının olmadığını uygulayarak gördüm. Eğitim süresi boyunca eğitmenler bu işin hakkını verdiklerini gösterdiler. Hem öğretmenl hemde arkadaş havası verdiler. Tüm gün süren yağmur altındaki eğitimimizi başarıyla yerine getirdik. Bana esas Şaşırtıcı gelen ise, eğitim bitti gitti derken birkaç gün sonra pat bir E-mail, içerisinde bana özel neler yaptığım neler öneriyorlar vs.. Eğitimi para için değil de gerçekten hakkını vermek için yaptıklarını apaçık gösteren bir dünya benim hakkımdaki bir dünya görüş. Maşallah daha ne diyeyim; zaten tavsiye üzerine gitmiştim, kesinlikle tavsiye ederim. Yol eğitiminde görüşmek üzere."
Fatih Kahraman Balıkesir 25.03.2015 Kapalı Alan Kontrol Programı
<span>İstanbul 24.03.2015 CBT Motosiklete Başlangıç Online Teori</span>
"Motosiklet konusunda A’dan Z’ye temel bilgileri mantıklı ve düşünülmüş açıklamalarıyla anlatan ve sonrasında sorduğumuz mantıklı-mantıksız bütün sorulara bıkmadan usanmadan cevap veren hocalarımız sayesinde çok güzel bir eğitim geçirdik. Motorun sadece direksiyon başına geçip sürmek olmadığını, satın almaktan yola çıkmaya kadar dikkat edilmesi, düşünülmesi, uğraşılması gereken birçok konu olduğunu tüm detaylarıyla anladık. Gelecek Teori eğitimlerini ve kapalı alan eğitimlerini dört gözle bekliyorum. Herkese tavsiye ederim."
Tunahan Kamçı İstanbul 24.03.2015 CBT Motosiklete Başlangıç Online Teori
<span>Ankara 24.03.2015 CBT Motosiklete Başlangıç Online Teori</span>
"Zeynep Hocamızın anlattığı eğitim çok keyifli ve bilgilendiriciydi. Tüm sorularımıza sıkılmadan ve hatta başka konularla bağlayarak cevaplar aldık. Özellikle yeni motorsiklet kullanacak kişilere bu eğitimi aldıktan sonra motorsikletlerini almayı tavsye ediyorum. Sözlü olarak da herkese önce bu eğitime yönlendireceğim ve yeni başlayan kimseyle bu eğitimi almadan marka model tartışmalarına girmeyeceğim.Basit gibi görünen küçük detaylar hayat kurtarır 😉 Tekrar CARider grubuna teşekkürler."
Ebru Yiğit Ankara 24.03.2015 CBT Motosiklete Başlangıç Online Teori
<span>İstanbul 24.03.2015 CBT Motosiklete Başlangıç Online Teori</span>
"Motorsiklet kullanımına giriş dersinden çok keyif aldım. Motorsiklet ile olacak her türlü macerama bakış açım değişti. Etraftan öğrenemedeğim şeyleri eğlenceli bir şekilde öğrendim. Çok kaliteli ve başarılıydı. Devam derslerine de katılacağım."
Hazar Yakut İstanbul 24.03.2015 CBT Motosiklete Başlangıç Online Teori
<span>İstanbul 15.03.2015 Kapalı Alan Kontrol Programı</span>
"Samimiyetinize sığınarak. Bu adam var ya bu adam, eğitim denen şeyin, bitmeyen bir süreç olduğunu çok iyi kavramış, kendini eğitmekten bıkmadığı gibi bizi de eğitmekten bıkmıyor. Sürekli gelişiyor, geliştiriyor. Ek olarak. Bir eğitime para ödeyip üstüne bir de egoist insanlarla uğraşmanın ne demek olduğunu bilenler için biçilmiş kaftan. Aldığı paranın hakkını vermek için değil, siz bir şeyler öğrenin diye elinden geleni yapıyor. Eğitim sonunda çekolata verdiği de vakiidir."
Murat Çimen İstanbul 15.03.2015 Kapalı Alan Kontrol Programı
<span>İstanbul 20.02.2015 Online Teori</span>
"Online Eğitim 1’den sonra dün 2’yi aldım. Eğitimin içeriği kesinlikle çok faydalı. Herkese tavsiye ediyorum. Kaçıran çok şey kaçırır, bunu bilesiniz. Ama esas değinmek istediğim konu başka. Bir eğiticinin söylediklerini tam olarak içselleştirebilmeniz için her şeyden önce ona güvenmeniz gerekir. Konuya hakimiyeti, aktarış biçimi, sabrı, samimiyeti. Bu konularda size güven telkin etmemişse eğitici, ne anlatırsa anlatsın bazı şeyler havada kalıyor. Fakat Caner ve Zeynep o kadar samimiler ki söyledikleri her şeyi aileden biri telkin ediyor gibi algılıyorsunuz. Bu ise eğitimi daha kalıcı hale getiriyor. Kendileriyle henüz gerçek hayatta karşılaşmadım. Ama motosiklet konusunda bir sorum, sorunum olduğunda tereddütsüzce danışacağım iki dostum var artık. İyi ki de varlar! Bu arada sitenin müzik kısmına bir göz atmanızı tavsiye ederim. Bir de Caner on numara saç kavurma yaparmış, kamplarda. Öyle diyorlar yani camiada :)"
Gökmen Gündoğdu İstanbul 20.02.2015 Online Teori
<span>Balıkesir 14.02.2015 CBT Başlangıç Programı</span>
"14 Şubat tarihinde Balıkesir’de aldığım CBT Kapalı Alan Eğitimi’nde hocam Zeynep Hanım’dı. Öncelikle hem kendisine hem de Caner Bey’e Balıkesir’e geldikleri ve gönül verdikleri motosiklet ile ilgili bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaştıkları için çok teşekkür ederim. Motosiklet konusunda çok yeniyim, ve de 44 yaşındayım. Yani hiç de kolay bir öğrenci değilim. Bu arada Zeynep Hanım’a eğitim boyunca gösterdiği sabrı için de teşekkür ediyorum. Motosikletle geç tanıştım, ama ilişkimin uzun ömürlü olmasını istiyorum. Bu eğitimi almamdaki temel neden de bu. Caner Bey ve ekibinin düzenlediği eğitimlerin çok önemli bir açığı kapattığına inanıyorum. Çünkü bence iyi ve sağlıklı bir motosiklet sürücüsü olmak bilinç, eğitim, disiplin ve tecrübe gerektiriyor. CA Rider Coach tarafından sunulan eğitim size bu disiplin ve bilinci kazandırıyor, ve tecrübeler paylaşıyor. Geriye sizin, güvenli bir biçimde, kendi tecrübelerinizi edinmeniz kalıyor. Bence motosikletiniz ile uzun soluklu bir dostluğunuz olsun istiyorsanız bu eğitimlerden faydalanmalısınız."
Fatma Bahar Sunay Balıkesir 14.02.2015 CBT Başlangıç Programı
<span>Ankara 12.02.2015 Online Teori</span>
"Eğitim içeriği yeni başlayanlar için oldukça tatmin edici, gerekli ve hayat kurtaracak temel bilgileri içeriyor. Eğitim çok iyi planlanmış, eğitim öncesinde gerekli bilgilendirmeler yapıldı, iletişime geçildi ve eğitim tam zamanında başladı. CA ekibine çok teşekkür ediyorum. Diğer eğitimlerde görüşmek üzere."
Serkan Sakallıoğlu Ankara 12.02.2015 Online Teori
<span>Balıkesir 12.02.2015 Online Teori</span>
"çok verimli bir eğitim. kesinlikle 2 teker üzerinde olan herkesin bu eğitime katılması gerekli. emekleriniz için çok teşekkürler."
Gürkan Dok Balıkesir 12.02.2015 Online Teori
<span>Eskişehir 12.02.2015 Online Teori</span>
"Evimizin rahatlığında bize böyle güzel ve akıcı bir eğitimi sağlayan CA ailesine ayrı ayrı teşekkür ederim. Ağzınıza sağlık arkadaşlar….:)"
Ahmet Kemal Güler Eskişehir 12.02.2015 Online Teori
<span>Manisa 12.02.2015 Online Teori</span>
"ilk eğitimimdi. Mithat ve Caner Hocaların tecrübelerinden yararlanmak ve farklı illerden katılımcılarla tanışmak çok güzeldi. eğitimleri evimize kadar taşıdıkları için teşekkürler."
Hasan Serhat Sözer Manisa 12.02.2015 Online Teori
<span>Bingöl 12.02.2015 Online Teori</span>
"Öncelikle akademik kariyeriniz ve hitabınızla gerçekten çok güçlü olduğunuzu hissettirdiniz. Genelde nazari anlatım çok olur. Ancak bunda nazarı konuların orantısı çok iyi ayarlanmıştı. Bazen öğreticiler akademik kariyeri ile karşı tarafa üstünlük kurmaya çalışır ve öğrencisi ile irtibat kuramaz çünkü çekinceden soru sormaktan kaçınılır. Ancak burada yapılan sohbet ortamı alınacak bilgiyi sıkılmadan almamızı sağladı. Ben bu eğitimin ücretsiz ve böylesine akademik bilgiler dahilinde insanların ev ortamında ulaşabilmesine ve buna vesile olan tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Son derece keyf aldım. Umarım teori -2 ve teori – 3 derslerine girebilirim. Hoşçakalın."
Ali Salih Korkmaz Bingöl 12.02.2015 Online Teori
<span>Ankara 12.02.2015 Online Teori</span>
"Caner Bey ve Mithat Bey’den aldığımız eğitim benim için gayet bilgilendirici oldu. Eğitim oldukça keyifli ve görsel anlamda dolu dolu, örneklerle, videolarla zenginleştirilmişti. Sorularımız da acemi soruları olsa da hiç küçümsenmeden çok samimi şekilde cevaplandı. Herşey için teşekkür ederim."
Ebru Yiğit Ankara 12.02.2015 Online Teori
<span>Denizli 12.02.2015 Online Teori</span>
"Merhabalar, Facebook sayesinde haberdar olduğum online teori eğitimine, başvurduğumda çok heyecanlandım. Çünkü motosiklet kullanmak bilinçli olmayı gerektirir ki, motosiklet sürmenin keyfinin vazgeçilmezliği ağır bastığından, bu keyfi uzun yıllar boyunca sürdürmek isterim. İlk defa katıldığım online eğitimin nasıl olacağı konusunda aşırı derecede meraklıydım, acaba faydalı olabilecek mi sorusu yerini kafamda bilinçli eğitmenlerden alınan hangi eğitim faydasız olabilir ki ye bıraktı.. Eğitimin ise, nasıl,ne yolla alındığının ne önemi olabilirdi. Gereksiz ön yargılara girmeye gerek yok , Motosikletin online eğitimi mi olurmuş,gibi söylemlere kapılmak kesinlikle doğru değildir. Çünkü denemeden, faydası hakkında bir fikre dahi sahip değilken , tatmadığın baklavanın tadı hakkında yorum yapamazsın . Herkes mutlaka başvuruları takip edip, katılmalı diyorum.. İşlerini kesinlikle ciddiye alıyorlar, Malumunuz, bulunduğumuz şehir itibariyle eğitim alabilme imkanına sahip olamayabiliyoruz . CA rider coach olarak , online olarak-ücretsiz bir şekilde de eğitim veriyorlar, Türkiye’nin dört bir yanından başvurunuzu yapıp,eğitiminizi alabilme şansına sahip oluyorsunuz. Yaptıklarını ise, iş olarak görmedikleri , bundan memnun oldukları aşikar, e haliyle övgüyü hak ediyorlar.. İşlerini umursadıkları gibi, sizleri de umursayan,fayda sağlama amacındaki bilinçli insanlardan eğitim almak, keyifliydi.. Zeynep Kamacı hanıma çok teşekkür ediyorum, gösterdiği samimiyet ve ilgiden ötürü.. Abla kardeş ilişkisi tadında,keyifli saatler geçirdim . Eğitim saati öncesi arayıp,son kez teyit almaları çok hoştu. Caner Atagün beye , Mithat Kılıç beyede çok teşekkürler ediyorum.. Eğitim boyunca, sorularımıza sıkılmadan yanıt verdiler. Ne katabilirim, nasıl fayda sağlayabilirimi bu gece alçakgönüllülükleriyle görmüş olduk.. Mutlaka , CA riderCoach ekibi ile tanışmalısınız ve eğitim almalısınız…"
Ümmü Ahat Denizli 12.02.2015 Online Teori
<span>İstanbul 5.02.2015 Online Teori</span>
"Herşeyden önce böyle bir eğitim düzenleyerek, daha güvende olmamızı sağladığınız için sizlere kendim ve beni sevenler adına teşekkür ederim. Daha önce duymadığım birçok konuda bilgi sahibi olmamı sağladınız. Motorlu eğitimlerinden farklı olarak, ki bu bence çok önemli, kafamızda kask üzerimizde diğer ekipmanlar olmadan, çok rahat bir ortamda ve sunumdan izleyerek-görerek, gerçekten birçok şeyi kafama yerleştirdim. Sizlerle olsa tanışmaktan memnuniyet duydum, emeklerinize sağlık…"
Fevzi Karaman İstanbul 5.02.2015 Online Teori
<span>Antalya 5.02.2015 Online Teori</span>
"ev rahatlığında arkadaş ortamındaki gibi rahatca lafı dolandırmadan keyifli anlatımınız ve doğru bilgilerle ufkumuzu açtığınız için çok teşekkürler."
Cenk Kara Antalya 5.02.2015 Online Teori
<span>İstanbul 5.02.2015 Online Teori</span>
"Öncelikle şunu belirtmek isterim ki motosiklet sürücüleri arasında her zaman eğitim kurumları, verilen eğitimlerin niteliği ve eğitmenler konuşulur, deneyimler paylaşılır. insanlar yaşadıkları deneyimin pozitif ya da negatif olmasına göre de bazı tavsiyelerde ya da bazı uyarılarda bulunurlar. Sürücüler eğitim konusuna eğilince, zaman içinde eğitmenleri de, kurumları da tanımaya başlıyorlar. olumlu ve olumsuz yönleriyle. ben sizi de diğer eğitmen ya da eğitim kurumlarında olduğu gibi motosiklet sürücüsü arkadaşlarımdan duydum ilk olarak. yalnız “küçük” bir fark dikkatimi çekti sizi diğerlerinden ayıran. bir üyesi olduğum motosiklet grubumdaki kimse sizin hakkınızda olumsuz bir şey söylemiyordu. gerçekten abartarak söylemiyorum; bir kişi dahi hakkınızda olumsuz bir eleştiride bulunmadı. hâl böyle olunca insan ister istemez merak ediyor. hemen sitenizi bulup inceledim ve ilk eğitim programına ön yargılı bir şekilde de olsa kaydımı yaptırdım. ön yargılıydım çünkü bugüne kadar aldığım diğer teori dersleri beklentilerimi karşılayacak kadar verimli geçmemişti. gerek kalabalık olması gerekse de bazı arkadaşların bir şeyler öğrenmekten çok işi geyiğe vurma çabaları olsun eğitimin kendi adıma hem verimini düşürdü hem konsantrasyonu bozdu. kimi zaman da eğitmenlerin her eğitimde aynı şeyleri tekrarlamalarının doğurduğu monotonluk da eğitimi sıkıcı hale getirmedi değil. bu gece ise az sayıda kişi olmanın avantajını çok iyi gördüm. hepimizle tek tek ilgilenildi. hepimiz soru sorabildik ve hepimiz tatmin edici yanıtlar aldık. online eğitimin ne kadar verimli olduğunu görmüş oldum. evimde olmanın rahatlığı ile çok yüksek bir konsantrasyon sağlayarak zamanın nasıl geçtiğini anlamadım gerçekten. Caner Hoca’nın samimiyeti ve arkadaş tavırları tüm eğitimin keyifli geçmesini sağlarken, bilgi ve birikimini aktarışındaki becerisi de, bana almış olduğum teori eğitimleri içinde en çok şey öğreten eğitim oldu diyebilirim. eğitim biter bitmez 2. modüle kaydımı yaptırdım =) kendisinden yeni şeyler öğrenmek için sabırsızlanıyorum. ve kendisine sonsuz teşekkür ediyorum…"
Ozan Beyazkılınç İstanbul 5.02.2015 Online Teori
<span>Ankara 15.01.2015 Online Teori</span>
"Kendi evimin rahatlığında, keyifli bir sohbet havasında eğitim almaktan çok memnun kaldım. Bu şekilde teori eğitimleri için yer ayarlanmış olsaydı; nasıl gideceğimi öğrenmek, soğukla baş etmek, oraya gitmek, gitmeden önce dışarda bir yerlerde karnımı doyurmak, trafiğin çilesini çekmek ve çok daha fazla katılımcı arasında sorularım için daha az zaman bulmak gibi bir çok olumsuzluğu ortadan kaldıran, bunu hayata geçiren, bana vaktini ayıran sevgili Caner, çok teşekkür ediyorum. Verdiğin değer için müteşekkirim. İki buçuk saat nasıl geçti hiç anlamadım. Anlattıklarınız bende çok yer buldu, bundan sonra motosiklete binerken bir öğrenci olup, anlattıklarınız doğrultusunda kendimi geliştirmeye gayret edeceğim."
Atila Güneş Ankara 15.01.2015 Online Teori
<span>Ankara 15.01.2015 Online Teori</span>
"Öncelikle ağzınıza emeğinize sağlık. Gitgide gelişen teknoloji çağında internetin böyle güzel amaçlar için kullanılması bizleri çok mutlu ediyor. Bundan sonraki eğitimlerinize katılmayı ve arayı açmamayı düşünüyorum :)"
Çağrı Akalın Ankara 15.01.2015 Online Teori
<span>Bursa 13.01.2015 Online Teori</span>
"Teşekkür Günler öncesinden beklediğim, merak ettiğim ve beni heyecanlandıran bu online grup çalışmasının, beklentilerimin ötesinde bana çok şey kattığını rahatlıkla söyleyebilirim. Usta eğitmenlerin elinden çıkan, son derece titizlik ve özenle hazırlanmış sunumların, karşılıklı soru cevaplarla ve görsel objelerle harmanlanması ile daha işlevsel bir boyut kazandığını düşünmekteyim. Bu vesile ile eğitime katılan güzide motor sevdalısı insanlarla tanışıp paylaşımda bulunmak süperdi. Bu online eğitimleri herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Caner ve Zeynep Hoca’ya emekleri ve fedakarlıkları için sonsuz teşekkürler..:) Eleştiri Dikkat bağımlılık yapabilirler!!! 😀 :D"
Murathan Gülal Bursa 13.01.2015 Online Teori
<span>Balıkesir 25.12.2014 CBT Programı</span>
"Öncelikle Caner ve Zeynep hocamı tanımaktan son derece mutlu olduğumu belirtmek isterim. Benim gibi belli bir yaşın üstünde motosiklete merak salan bir tazeye gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederim. Motosiklet merakımla beraber oluşan öğrenme isteğimi yerine getirecek birilerini ararken” ne var bunda ya kendi kendine öğrenirsin” diyenlere hiç kulak asmadım. Bu işi en iyi bilenlerden, en iyi eğitmenlerden ders almam gerektiğine hep inandım. Sizlerle beraber yaptığımız hem teorik hem de pratik eğitimlerden sonra da aradığım kişilerin siz olduğuna karar verdim. Bundan böyle yapılacak eğitimlerde de beraber olmak dileği ile sevgi ve saygılarımı sunarım."
Adil Tosuner Balıkesir 25.12.2014 CBT Programı
<span>Balıkesir 24.12.2014 Kapalı Alan Programı</span>
"Asil ben size tesekkur ederim bana katlandiginiz icin dogru soluyosunuz eksiklikler var ama dediniz gibi zamanla ve egitimle yol katedicez insallah 1, 5 ayda bu kadar 🙂 sizden ogrenicegim cok sey var."
Okan Gökboyaoğlu Balıkesir 24.12.2014 Kapalı Alan Programı
<span>Balıkesir 22.12.2014 Online Teori</span>
"Motosiklet bilinci için öncelikle eğitim şart bu online teori eğitimi ile bilmiş olduğum yada bildiğimi sandığım her şey’in yanlış olduğunu anladım ve bu eğitim sayesinde farkına vardım. Gerekli olan her şey eğitimden geçiyor bilinçsizce değilde bilinçli bir motosikletçi olmak istiyorsanız lütfen eğitim alın. Şiddetle tavsiye edilir :)"
Gürsu Durgun Balıkesir 22.12.2014 Online Teori
<span>Balıkesir 24.12.2014 Kapalı Alan Programı</span>
"İster teorik ister uygulama eğitimleri gayet güzel ve bilgilendiriciydi. Yapmış olduğumuz hatalar, bilmediğimiz olaylar hakkında bilinçlendiğimiz ve bize gün boyunca iyi katlandığınızı düşünmekteyim. Herşey için çok teşekkürler. Herkese güvenli ve keyifli sürüşler :)"
Ümit Demir Balıkesir 24.12.2014 Kapalı Alan Programı
<span>İzmir 22.12.2014 Online Teori</span>
"online teori 1 eğitimi internetten çevrimiçi eğitim olarak oldukça başarılı ve yeni başlayan başlayacak hevesli tüm sürücüleri ve adayları bilgilendirme bilinçlendirme adına yapılmış en iyi eğitimlerden birisi diyebilirim. ücretsiz olarak sunulması tercih edilebilirliği arttırıyor. ve teorik eğitim ile ön bilgiler, hayatta kalma yolları, ve bu işin mantığı, gidonu dahi hiç tutmamış bile olsanız fikrinize yer ediyor. özellikle yeni başlayanlara tavsiye ederim. çünkü yanlış davranışlar alışkanlık haline gelmeden adımları sağlam yere basmak gerektiğini düşünüyorum. emeği geçen ve katılımcı arkadaşlara saygılarımı şükranlarımı sunuyorum."
Yiğitcan Ersoy İzmir 22.12.2014 Online Teori
<span>Adana 18.12.2014 Online Teori</span>
"Bazen tesadüfler insana yeni ufuklar açar. İnternet ortamında tesadüfen görüp hemen kayıt olmak ve katılmak istediğim bu eğitim benim için çok özel oldu. Ciddi anlamda çok yararlandığım ve çok şey öğrendiğim bu saatler için zaman ayıran ve büyük keyifle bilgi aktarımında bulunan Caner ve Zeynep hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Ayrıca yeni arkadaşlar tanımakta başka bir kazanç oldu. Sonuçta şunu söylemeliyim. Her anlamda hayatıma katkı sağlayan bu eğitim saatinde bana yer verdiğiniz için binlerce teşekkür ederim. Sevgiler selamlar :))"
Ali Aydın Altunkan Adana 18.12.2014 Online Teori
<span>Ankara 18.12.2014 Online Teori</span>
"Sevgili Caner Hocam ve Zeynep Hanım, Keyifli Geçen eğitim için öncelikle teşekkur ederim, eğitim akıcı ve yeterince oldugunu belirtmek isterim, yaptığınız bu başarılı aktiviteyi devam ettirmenizi gonulden isterim."
Cihangir Karalar Ankara 18.12.2014 Online Teori
<span>İstanbul 20.11.2014 Online Teori</span>
"İnternet’te ilk Çevirim içi teorik eğitimi gördüğümde öncelikle çok şaşırdığımı, kendim de Ç. İçi eğitim vermeme rağmen, söylemeliyim. Çünkü anlattığınız tarih vs değil, pratik eğitimi önceleyen bir alan. Fakat ilk gün yaklaşık 3 saat devam eden eğitim ve sonraki eğitimler; içerik ve sunum biçimi olarak aslında Çevirim içi de olsa teorik eğitimin ne kadar önemli olduğunu ortaya koydu. Özellikle de sanal ortamda görsel ve (ben bunu başaramasam da :(( ), sesli bilgi paylaşımının bu kadar profesyonelce ve başarılı bir şekilde sunulması önemli bir bilgi birikiminin ürünü olduğu çok açık. O nedenle Caner hoca ve Zeynep hanıma bu çabalarından dolayı çok teşekkür ediyorum."
Birol Demirci İstanbul 20.11.2014 Online Teori
<span>İstanbul 20.11.2014 Online Teori</span>
"Teşekkürler Caner, teşekkürler Zeynep, 3. teoriyi iple çekiyorum. Evimizin konforunda eğitim gibisi yok."
Mustafa Girgin İstanbul 20.11.2014 Online Teori
<span>İstanbul 20.11.2014 Online Teori</span>
"Samimiyeti ve sorularıma gösterdiği sabırla bu işe gönül verdiğini ikinci kez kanıtlamış insandır :). Akşamın bir vakti işten yorgun argın gelip, başladığında bu sohbet bitmesin dedirten eğitmen Caner Atagün."
Sadık Sönmez İstanbul 20.11.2014 Online Teori
<span>İstanbul 11.11.2014 Online Teori</span>
"3 saat nasıl geçer’ diye düşünerek başladığım eğitim, ‘ne? bitiyor mu? neden ki? Bir sonrakini ayarlamadan kapatmayalım’ diyerek bitti. Eğitimler çok keyifli ve çok öğretici geçiyor. Caner ve Zeynep ciddi anlamda emek harcıyor ve ortaya gerçekten başarılı bir sonuç çıkıyor. Kendi adıma ikisine de çok teşekkür ediyorum."
Nuray Kozan İstanbul 11.11.2014 Online Teori
<span>İzmir 11.11.2014 Online Teori</span>
"Doğru bildiğimiz yanlışlar,duruma göre değişen kurallar… 2. eğitim sonrasında motosiklet kullanımı hakkında öğrendiklerime katılan artılar. Caner ve Zeynep iyi ki başvuruda bulunmuşum ve sizlerle tanışmışım. Ufkumu genişletme konusunda inanılmaz bir çaba gösterdiniz. Paylaşımlarınız,gülümseyen yüzünüz ve sesiniz, ayırdığınız zaman için teşekkürler"
Suna Yılmaz İzmir 11.11.2014 Online Teori
<span>İstanbul 8-9 Kasım Kapalı alan + Yol Paket Programı</span>
"kendisinden eğitim alanlardan biri de benim. adam işini gerçekten biliyor. bilmekle öğretmek farklı şeyler gerçekten, bunu çok daha iyi anladım. karşısındaki kişiye “şu şöyledir, bu da böyledir, bundan şaşmayın” tadında değil de, “bu böyledir ama neden böyledir” sorusunu sordurarak, ikna ederek anlatıyor. ikna olmadıysan seni ikna etmek için elinden geleni yapıyor ve sen ikna olmadan bırakmıyor. ikna etmemesi de olası değil çünkü anlattıkları uzun yıllar sonucu geliştirilmiş bir ingiliz sistemi sonuçta. üzerine iyi düşünülmüş bir sistem bu. açığı yok gibi bişey. kendisinden aldığımız 2 günlük paket eğitim sonucunda motosiklet sürüşümde ciddi değişim oldu. umduğumdan fazlası oldu. ilk günkü kapalı eğitim başta yetersiz gibi gelirken, sonrasında yaptığımız 1 günlük yol sürüşünde o yetersiz sandığımız teknikleri uygulayınca anladık neyin ne olduğunu. verdiği eğitimi de en güzel kendisi izah etti aslında. hani bazen tv’de falan görürüz ya, bi programda bi ressam vardır, tuvale garip garip çizgiler atar, boyalar sürer. başta ne olduğunu anlayamayız ama sonra ortaya enfes bi resim çıkar. işte bu eğitim de o hesap. sana verdiklerinin, gösterdiklerinin ne işe yaradığını önce anlamasan da sonra resmi gördükçe bayılıyorsun. kendisine tek eleştirim ise eğitime katılımcı sayısını bir miktar daha az tutması şeklinde olabilir. yani 8 kişi ile alınan eğitimde de eksik bişey öğretilmedi ama aynı eğitim 6-7 kişi ile bir miktar daha efektif olabilirdi. en azından kış saati sebebiyle havanın erken kararması tolere edilebilirdi. özetle 3-5 kilometre alacaklıyım kendisinden yani. o da yeniden görüşmeye bahanem olsun. tez vakitte beraber sürebiliriz tekrar inşallah. :)"
Ünsal Karaslan İstanbul 8-9 Kasım Kapalı alan + Yol Paket Programı
<span>İstanbul 8-9 Kasım Kapalı alan + Yol Paket Programı</span>
"Online teorinin ardından uygulama için doyurucu bir etkinlik oldu. Kapalı alan eğitiminde benim motosikletimin bu kadar kıvrak olduğunu hiç bilmediğimi farkettim. Yol eğitiminde ise kendimi daha çok geliştirdim. Zaman kullanımı ve kişi sayısı benim açımdan çok rahat olmadı fakat eğitimden mutlu kaldım. Teşekkürler."
Ömer Kaplan İstanbul 8-9 Kasım Kapalı alan + Yol Paket Programı
<span>İstanbul 8-9 Kasım Kapalı alan + Yol Paket Programı</span>
"Caner’den hem online teori eğitimi, hem kapalı alan, hem de yol programı aldım. Yaklaşık beş yıldır genellikle yazları motosiklet kullanıyorum. Eğitimden önce yol bilincimin olduğuna da inanıyordum, fakat eğitim sırasında aslında ne kadar eksiklerim olduğunu gördüm. Caner, net anlatımı ve kafasına sürekli bir şeyler takılan benim gibi arkadaşların da sorularına bıkmak bilmeden uzun uzadıya, olaylar anlaşılıncaya veya soruların tamamı cevap buluncaya kadar yardımcı olması ile; birlikte geçirdiğimiz sürenin sonunda, hem motosikletimi, hem kendimi, hem de yolu çok daha iyi tanıyarak ve anlayarak eve varmamı sağladı. Zeynep’e ve Caner’e, sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum."
Kayacan Paşavul İstanbul 8-9 Kasım Kapalı alan + Yol Paket Programı
<span>İstanbul 8-9 Kasım Kapalı alan + Yol Paket Programı</span>
"Caner Hoca teoriyi anlattı, kapalı alanda güvenli şekilde pratiğe çevirmemizi sağladı ve yolda uygulamamızı izledi, yanlışları doğruları gösterdi. Tüm süreç muhteşem bir akıcılıkla ilerledi. Ve işin en güzel yanı, her konuda “neden” diye sordu. İkna olana kadar, kafalardaki sorular açıklığa kavuşana kadar sabırla açıkladı. Bu eğitimin kazandırdıkları -hayatta kalmak- paha biçilemez! Kahve molaları bile dolu dolu geçti 🙂 Caner Hocaya ve Zeynep Hanıma tekrar tekrar teşekkürler! Yol eğitimlerinde görüşmek üzere!"
Gökhan Gülbiz İstanbul 8-9 Kasım Kapalı alan + Yol Paket Programı
<span>İstanbul 8-9 Kasım Kapalı alan + Yol Paket Programı</span>
"Eğitmenler ikiye ayrılır, öğrendiklerini satanlar ve öğrendiklerini paylaşanlar. Caner hoca paylaşanlardan. Kendine kattıklarını, size de katıyor."
Murat Çimen İstanbul 8-9 Kasım Kapalı alan + Yol Paket Programı
<span>Balıkesir 07.11.2014 Online Teori 1</span>
"Keyifli bir akşamdı.Sürüş bilgisi ve bilincini arttırma adına düşünülmüş çok faydalı bir çalışma.Dilinize sağlık Caner Hocam.Zeynep Hanım’ı da unutmuyoruz tabiki de 😉 çok teşekkür ederim."
Osman Şenad Balıkesir 07.11.2014 Online Teori 1
<span>Bursa 07.11.2014 Online Teori 1</span>
"Birbirini karşılıklı olarak etkileme yoluyla yapılan iletişimin iyi bir örneğini yaşadık bu akşam. Caner Hocam ve Zeynep hanım’a emekleri ve ilgileri için teşekkürler. Devam eğitimleri sabırsızlıkla bekliyorum."
Gökhan Top Bursa 07.11.2014 Online Teori 1
<span>İstanbul 07.11.2014 Online Teori 1</span>
"Eğitimin uzaktan ama iletişimi daha güçlü yapılmış olması çok hoş ve faydalı bir deneyimdi. yenilerini iple çekiyorum. teşekkürler Caner."
Mustafa Girgin İstanbul 07.11.2014 Online Teori 1
<span>İzmir 07.11.2014 Online Teori 1</span>
"evde kahvemi içerken motosiklet kullanmanın sistematigi hakkında motosiklet yol sanatı kursu almak harika."
Ümit Bozoğlu İzmir 07.11.2014 Online Teori 1
<span>Bursa 05.11.2014 Online Teori 1</span>
"Çok keyifli bir eğitim oldu. Sanırım 4. defa teori eğitimi almış birisi olarak bilgilerimi tazeledim. Unuttuklarımı hatırlamış oldum. Daha önce aldığım Teori eğitimlerinde konuların akıp geçtiğini, çok fazla irdelenemediğini fark ettim. Online sistemde ise; anında soru sorabilme imkanımız oldu. Konuları daha derinlemesine konuştuk. Güzel sunumunuz için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız 🙂 Teşekkürler."
Berker Turan Bursa 05.11.2014 Online Teori 1
<span>İzmir 05.11.2014 Online Teori 1</span>
"Bu akşam katılmış olduğum Online Teori-1 eğitimi benim açımdan oldukça keyifli ve eğiticiydi. Bir sonraki eğitimi sabırsızlıkla bekleyeceğim. Tabii bu arada eğitimde aldığımız bilgileri pratikte de uygulayacağım. Bursa ya bir sonraki gelişimde sizleri ziyaret etmek istiyorum süper bir ekipsiniz. Emeği geçen ve katılımda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum."
Suna Yılmaz İzmir 05.11.2014 Online Teori 1
<span>Yalova 05.11.2014 Online Teori 1</span>
"Ben en genç hatta küçükleri olarak yabancılık hissetmedim.Çok keyifliydi. Kapalı sürüşte de en yakın zamanda görüşmek üzere 🙂 teşekkürler…"
Öykü Mutlu Yalova 05.11.2014 Online Teori 1
<span>İstanbul 04.11.2014 Online Teori</span>
"Beklentimin üzerinde bir seviyede içerik, kapsam ve açıklama ile dolu eğitim oldu. Bugüne kadar sadece kapalı alanda güvenli sürüş eğitimleri almıştım fakat yolda neleri nasıl yapmamızın gerektiğini bu online teori eğitimi ile daha iyi anlamış oldum. Haftasonu kapalı alan + yol eğitiminde görüşmek üzere. Her şey için Teşekkürler."
Ömer Kaplan İstanbul 04.11.2014 Online Teori
<span>Balıkesir 03.11.2014 Online Teori</span>
"Her ne kadar modemin zaman zaman Caner Hoca’nın bilgi aktarım hızına yetişemese de tadından yenmeyecek bir bilgi pastasıyla geceyi sonlandırdık, harcadığı zamana ve emeğe çok teşekkürler, Bu kadar kapsamlı bir eğitimden sonra merakla 2. ve 3. online teori eğitimlerini bekliyor olacağım, Zeynep Hanıma verdiği teknik destek ve fon müzikleri için ayrıca teşekkürler. Saygılar-Selamlar."
Serhan Yorulmaz Balıkesir 03.11.2014 Online Teori
<span>Bursa 24.10.2014 Online Teori</span>
"Online bir egitimden ne beklenebilir diye dusunuyordum aslinda ilk basvurdugumda ama aslinda daha basta eksik yaptigim seylerin farkina vardim benim icin yararli oldu. Pek uygulama firsatim suan olmayacak cunku ben kış havasini yagmuru pek sevmedigim icin bahara dogru online egitimleri kapali alan egitimiyle taçlandirmayi dusunuyorum yapimda ve yayinda emegi gecen herkese tesekkur ediyorum. Bu arada skype haricinde teamviewer video konferans uygulamasida test edilip kullanilabilir olacagini dusunuyorum alternatif olarak. Selamlar sevgiler…"
Tanju Arda Bursa 24.10.2014 Online Teori
<span>İstanbul 25.10.2014 Online Teori</span>
"Başlangıçta internetle ilgili bazı sıkıntılar yaşadık. Caner Hoca’nın bu nedenle biraz keyfi kaçmış olsa da, bence o kadar sıkıntılı bir durum değildi, gayet keyifli ve verimli bir eğitimdi. Eğitim vermek için, bir konu hakkında bilgi sahibi olmak yetmez, o konuyu karşı tarafa net, özet ve doğru örneklemelerle aktarabilmek gerekir.Caner Atagün’ün bu konuda gayet başarılı olduğunu düşünüyorum. Eğitimin interaktif olması ve kullanılan slaytların sadeliği de eğitimi daha keyifli hale getiriyor. Tabi bu çalışmada organizasyon ve altyapıyı hazırlayan Zeynep Kamacı’yı da teşekkür etmek lazım.

DİKKAT : Bu eğitim fazla güleryüz içerir (En azından bizimkisi öyleydi. Belki de bizi çok sevmişlerdir :)"

Sevgi Erciyas İstanbul 25.10.2014 Online Teori
<span>İstanbul 22.10.2014 Online Teori</span>
"Motosiklet sürmeyle ilgili bildiğim bir çok yanlışın doğrusunu Caner hocanın Online Teori eğitimiyle öğrendim. Saatlerce bıkmadan sıkılmadan hem konuları anlatıp hem de sorularımıza cevap verdi, kendisine çok teşekkür ediyoruz. Mesela “Fren” çok önemli :)"
Tayfun Yılmaz İstanbul 22.10.2014 Online Teori
<span>Balıkesir 22.10.2014 Sürüş Koçluğu Bire Bir Kapalı Alan Programı</span>
"Birçok kurum ve kişiden eğitim almış biri olarak beklentilerim çok yüksek bir şekilde Caner Hoca ile eğitim alanında buluştuk, bana verdiği ilk izlenim ve güven ile emin ellerde olduğumun farkına vardım, gerçekten egolarından arınmış sadece ve sadece eğitim odaklı bir çaışma olması işin en güzel yanı, sorduğum her sorunun cevabı vardı, çok keyifli ve kaliteli tam gün eğitimden sonra bendeki yan etkileri; kaskın içinde ağız papyon kulaklar oynak:) motorun daha güvenli ve keyifli nasıl kontrol edilebileceğini benimle paylaştığı için hem kendisine hemde Zeynep hanıma yardımlarından ve emeklerinden dolayı çok teşekkürler.Anlatmaktan ve paylaşmaktan hiç sıkılmayan Caner Hoca yapmışlar:) Şartların mümkün olduğu en kısa sürede yol eğitiminde görüşmek üzere. Saygılar-Selamlar."
Serhan Yorulmaz Balıkesir 22.10.2014 Sürüş Koçluğu Bire Bir Kapalı Alan Programı
<span>İstanbul 21.10.2014 Online Teori</span>
"Caner Hoca teorik eğitimde doğruları anlattıkça yanlışlarımın daha iyi farkına varmaya başladım. Her konu başlığında, şimdiye kadar kulaktan dolma edindiğim bilgilerin eksiklerini, hatalarını gördüm. Her şeyin bir sistematiği olduğunu ve motorda bu sistematiğin hayat kurtaracağını gördüm. Motosiklet sürerken hiç bir şeyin “aniden” gelişmeyeceğini, aniden gelişen olayların aslen bizim bilgi ve deneyim eksikliğimizden gerçekleşeceğini anladım. Caner Hoca’nın şeker gibi üslubuna ayrıca teşekkürler. Zeynep Hanım’ın çabalarına da müteşekkiriz. Kapalı alan eğitiminde görüşmek üzere… :)"
Ünsal Karaaslan İstanbul 21.10.2014 Online Teori
<span>İstanbul 20.10.2014 Online Teori</span>
"merhaba, bence online eğitim yüz yüze eğitimden zor olmasına rağmen bence gayet keyifliydi. bazı konuları bilsek bile ben yeni bir motosiklet sürücüsü olarak keyif aldım ve olayın ciddi bir olay olmasını anlamam anlamında etkili oldu. herkes motosiklet kullanıyor benim gibi ve herkes kadar her şeye dikkat edip herkes gibi bir sürücü olma yolunda ilerlerken koca koca insanların iki tekerlikli bir alet hakkında saatlerce konuştuğunu görmek bile bilinç düzeyimi bir tık yukarı taşıdı. hepsinden önemlisi de bu."
Zafer Tepe İstanbul 20.10.2014 Online Teori
<span>Eskişehir 09.10.2014 Online Teori</span>
"Caner Atagün e bizlere evimiz komforunda değerli vakitlerini ayırıp çok faydalı ve anlaşılır bir dille verdiği Teorik Eğitim için teşekkür ederim. Ve ayrıca Zeynep hanıma ve değerli tüm katılımcılarada çok teşekkürler.​"
Ahmet Kemal Güler Eskişehir 09.10.2014 Online Teori
<span>İstanbul 09.10.2014 Online Teori</span>
"Online 2. teori eğitimini az evvel sonlandırdık. Çok teşekkür ederim. 1. teori eğitiminde de çok keyif almıştım bu eğitimde de çok keyif aldım. Tekrar teşekkür ederim. Ben bu eğitimlerin müdavimi oldum 🙂 Sizi seviyorum… Yüreğinize emeğinize sağlık."
Funda Tavlaşoğlu İstanbul 09.10.2014 Online Teori
<span>Antalya 07.09.2014 Online Teori</span>
"Öncelikle böylesine güzel ve yararlı bir eğitimi bizimle online olarak paylaşıp, evlerimize konuk olup bilgilerini bize aktardığı için Caner Atagün ve ekibine çok teşekkür ederim. Yapmış olduğu bu çalışma ile bir çok eğitimciden ne kadar farklı ve özel olduğunu hissettirdi. Herşey için tekrar tekrar teşekkürler, başarılarınızın devamı dileklerimle, saygılarımla :))"
Aydın Arıcı Antalya 07.09.2014 Online Teori
<span>İstanbul 06.09.2014 Online Teori</span>
"Öncelikle Teori eğitimini kendi evim rahatlığında veren Caner Atagün’e ve teknik destek sağlayan Zeynep Kamacı’ya, Emre Öztürk’e teşekkürlerimi sunuyorum. Sadece istanbul İzmir Ankara değil tüm şehirlerden katılımcıların ulaşabilmesine olanak sağlayan Online teori eğitimizin çok başarılı bir girişim olduğunu düşünüyor ve eğitime interaktiflik kattığınız için tebrik ediyorum. Herkesin misyonu eğitim vermek olabilir ama buna vizyon eklenmediği sürece gelişme sağlanamayacaktır. Girişimlerinizin ve başarılarınızın devamını diliyorum. 🙂 çok ciddi oldu 🙂 hepinizi çok öpüyorum KBlar"
Sezi Toprakçı İstanbul 06.09.2014 Online Teori
<span>İstanbul 06.09.2014 Online Teori</span>
"Modül 1 çok faydalıydı 2 yi iple çekiyorum. Teşekkür ederim."
Kemal Akif Bursalı İstanbul 06.09.2014 Online Teori
<span>Bursa 29.09.2014 Kapalı Alan Programı</span>
"hersey için cok tesekkür ederim… Hayatımda ilk defa bir eğitimin bu kadar çabuk sonuç verdiğini gördüm…. sabah eğitime gelirken ile akşam dönüşü karşılaştırdığımda sanki farklı iki kişi gibiydim…. dönüş yolum çok güvenli ve zevkliydi…. tabii daha geliştirmem gereken çok şey ama…. onlarıda yeni eğitimlerle aşabileceğimizi düşünüyorum…. herşey çok güzeldi… tekrar teşekkür ederim…. :)"
Selçuk Aytaç Bursa 29.09.2014 Kapalı Alan Programı
<span>İstanbul 26.09.2014 Online Teori</span>
"Online teori eğitim süper fikir , süper emek .Emeği geçenlere sonsuz teşekkür ederimmm.Tebrikler başarılar…"
Ebru Kazado İstanbul 26.09.2014 Online Teori
<span>İstanbul 25.09.2014 Online Teori</span>
"Caner, Emre ve Zeynep’cim yüreğinize emeğinize sağlık. Çok güzel bir eğitimdi. Bir ilki yaşadım.Evimde keyifle kahvemi içerken sohbet edip bilgilerimi tazeledim. Çok keyif aldım. Eğitimlerin hepsine katılacağım. Sevgilerimle…"
Funda Tavlaşoğlu İstanbul 25.09.2014 Online Teori
<span>İstanbul 25.09.2014 Online Teori</span>
"Oldukça orjinal bir fikirle ve başarılı bir uygulamayla hayata geçirilen online teori eğitimi paketinin diğer eğitimcilere de örnek olmasını diliyor, keyifli ve sıcak anlatımı için Caner hocaya teşekkür ediyorum"
Gülden Koca İstanbul 25.09.2014 Online Teori
<span>Balıkesir 12.09.2014 Kapalı Alan Programı</span>
"*Yaptığınız eylemi gereği gibi yapmak istiyorsanız

*Riski minimuma getirmek istiyorsanız

*Zevk almak istiyorsanız

*Hangisi yanlış, hangisi doğru görmek ve bilmek istiyorsanız

*Hayatta kalmak istiyorsanız

LÜTFEN USTALARA VE BU KONUYA GÖNÜL VEREN PROFESYONEL EĞİTİMCİLERE BAŞVURUN, ONLARDAN DESTEK ALIN. Motor kazalarının sonuçlarıyla uğraşan (ortopedi ve travmatoloji uzmanı) bir kişi olarak bunu söylüyorum"

Hakan Sezen Balıkesir 12.09.2014 Kapalı Alan Programı