CBT Bire Bir Motosikletle Tanışma Programı Rezerve

Yükleniyor Etkinlikler

« All Etkinlikler

  • Bu event geçti

CBT Bire Bir Motosikletle Tanışma Programı Rezerve

Kasım 17 - Kasım 18

600TL

Tıklayın, randevu alın…

 

CBT Motosikletle Tanışma Programı için rezerve edilmiştir. Size özel bir gün için lütfen randevu alın.

 

CA CBT Temel Motosiklet Programlarına katılmak için Motosiklet veya ekipmana ihtiyacınız yok! Motosikletinizi ve korumalı ekipmanlarınızı size biz temin ediyoruz 🙂

CBT  – Motosikletle Tanışma Programı Nedir?

Tamamen kişiye özel ve Bire Bir olarak gerçekleşen CA CBT, ilk motorunuzu ve ekipmanlarınızı satın alma rehberliğinden başlamak üzere, her tür yol ve hava şartında güvenli ve keyifle uzun yıllar motosiklet kullanmaya adım atmayı garanti ettiğimiz tanışma programıdır. Motosiklet kullanmayı hiç bilmeyen ve yeni başlayan sürücüler için öncelikle trafiğe kapalı alanda, sonrasında trafik sürüş gözlemiyle devam eden, sürücüye ana prensipleri en başından doğru olarak kavratarak, gelecekte alacağı ileri ve sistemli sürüşün temel taşını oluşturur. Sürücüler CBT programına kendi motosikletleri ve ekipmanlarıyla katılabileceği gibi bünyemizdeki motosiklet ve ekipmanları da kullanabilirler.

İçerik:
Motosiklet ve ekipman seçimi, mental hazırlık, dönüş, denge, sürüş pozisyonu, kontrollerinin kullanımı, tehlike yönetimi, trafiğe hazırlık, trafikte sürüş.

 

Danışman:

Zeynep KAMACI
CA CBT Motosiklet Tanışma Danışmanı
MEB MTS Direksiyon Eğitim Öğreticisi
MEB MTS Sınav Sorumlusu

* Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

yorum

Organizatör

Caner Atagün
Telefon:
05323143456

Yorumlar

yorum