CA Yarısı Bizden Şenlikleri için rezervasyon yapabilirsiniz!

Yükleniyor Etkinlikler

« All Etkinlikler

  • Bu event geçti

CA Yarısı Bizden Şenlikleri için rezervasyon yapabilirsiniz!

1 Ocak 2019 - 31 Ocak 2019

Program seçiniz

Yarısı bizden, yarısı sizden!

 

Bu yıl ikincisini gerçekleştirdiğimiz geleneksel Yeni Yılın İlk Ayı etkinliklerimizi kaçırmayın, çünkü rezervasyon günleri sınırlı! 🙂

Yeni yılı hep birlikte kutlamak için, sevdiklerinize Bire Bir İleri Sürüş Programı hediye etmeye ne dersiniz?
Hediyenizin yarısı bizden! Çünkü mutluluk paylaşmaktır…

Yeni bir yıla nasıl girersek öyle geçermiş. Arkadaşlarınızın, sevdiklerinizin, eşinizin motosikletini güven içinde sürüp keyif aldığı bir yıl geçirmesini ister misiniz? Elbette biz de isteriz. Sevdiklerinizi korumayı ne kadar çok istediğinizi biliyoruz. Biz de onları ileri ve Güvenli Sürüşle tanıştırma çabanızda yanınızdayız. Her sene yeni yılın ilk ayı boyunca geçerli olmak üzere, İleri ve Güvenli Sürüş Programlarımız ile mutluluğunuzu paylaşmak istediğiniz yakınlarınıza hediyenize biz de ortak oluyoruz.
*Programlar yalnızca 2019 Ocak ayı boyunca gerçekleşecektir.

CA Bire Bir – Bir Günlük Kapalı Alan Hakimiyet Programı Nedir?
ADAC-DVR Kapalı alan eğitmenleri tarafından, trafiğe kapalı alanda sürücünün motosiklet hakimiyetini arttırmak, acil durum manevralarına hazırlamak, kendisini ve motosikletini güvenli bir ortamda tanımasını hedef alan kişiye özel bir çalışmadır.
İçerik:
Motosikletin günlük ve haftalık kontrolleri, düşük hızlarda motor kontrolü ve stabilizasyonu, kontra teknikleri, viraj alma, frenleme ve panik fren çalışmaları.
Süre:
1 Tam gün (8 saat)
Danışman:
Caner ATAGÜN
CA Üst Seviye Sürüş Danışmanı
DVR-ADAC Cat Control Trainer
IAM Observer
MEB MTS Direksiyon Eğitim Öğreticisi
Bire Bir - Bir Günlük Kapalı Alan Hakimiyet Programı Hediye Edin!

 

 

CA Bire Bir – Bir Günlük Yol Programı Nedir?
Kapalı alan programını başarı ile tamamlamış sürücülerin katılabileceği, IAM sertifikalı Observerlar tarafından yapılan, Roadcraft sisteminin uygulandığı, gözlemli, bir günlük kişiye özel yol sürüşü programıdır.
İçerik:
Bilgi toplama, planlama, öngörme ve uygulama, tehlike yönetimi, yavaş sürüş konuları işlenir. Roadcraft sistemi ve yapılan sürüşlerle sürücü kişisel olarak ve yoğun şekilde gözlemlenir.
Süre:
1 Tam gün (8 saat)
Danışman:
Caner ATAGÜN
CA Üst Seviye Sürüş Danışmanı
DVR-ADAC Cat Control Trainer
IAM Observer
MEB MTS Direksiyon Eğitim Öğreticisi
Bire Bir - Bir Günlük Yol Programı Hediye Edin!

 

 

CA Bire Bir – İki Günlük Kapalı Alan + Yol Paket Programı Nedir?
ADAC-DVR Kapalı alan eğitmenleri ve IAM Observerlar tarafından verilen, kişiye özel kapalı alan ve yol programı pakedidir.
Süre:
2 Tam gün (16 saat)
1. Gün İleri Sürüş Kapalı Alan Kontrol Programı
Trafiğe kapalı alanda sürücünün motosiklet hakimiyetini arttırmak, acil durum manevralarına hazırlamak, sürücünün kendisini ve motosikletini güvenli bir ortamda tanımasını hedef alan bir çalışmadır.
İçerik:
Motosikletin günlük ve haftalık kontrolleri, düşük hızlarda motor kontrolü ve stabilizasyonu, kontra ve teknikleri, viraj alma, frenleme ve panik fren çalışmaları.
2. Gün İleri Sürüş Yol Programı
Kapalı alan programını başarı ile tamamlamış sürücülerin katılabileceği, IAM sertifikalı Observerlar tarafından yapılan, Roadcraft sisteminin uygulandığı, gözlemli yol sürüşüdür.
İçerik:
Bilgi toplama, planlama, öngörme ve uygulama, tehlike yönetimi, yavaş sürüş konuları işlenir. Roadcraft sistemi ve yapılan sürüşlerle sürücüler kişisel olarak ve yoğun şekilde gözlemlenir. Geri bildirim ve düzeltmeler yapılır.
Danışman:
Caner ATAGÜN
CA Üst Seviye Sürüş Danışmanı
DVR-ADAC Cat Control Trainer
IAM Observer
MEB MTS Direksiyon Eğitim Öğreticisi
Bire Bir - İki Günlük Kapalı Alan + Yol Paket Programı Hediye Edin!