CA Üst Seviye Sürüş Online Teori ÜCRETSİZ

CA Üst Seviye Sürüş Online Teori ÜCRETSİZ

CA Üst Seviye Sürüş Online Teori ÜCRETSİZ

Türkiyede ve Dünyada ilk kez hayata geçirdiğimiz Online Motosiklet Teorilerimizde 4. yılımıza giriyoruz!

 

Online Teorilerimize katılabilmek için linkleri bulunan kurumlara yapacağınız herhangi bir meblağdaki bağışa dair mesaj veya makbuz fotoğrafını yollamanız yeterlidir. Linklere tıklayarak direkt olarak dilediğiniz türde bağışlara ulaşabilirsiniz.

Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı

Lösev

Tema

Türk Eğitim Vakfı

Bir Silgi Bir Kalem

Haytap

Özürlüler Vakfı

 

Türkiyede ve Dünyada ilk kez hayata geçirdiğimiz Online Motosiklet Teorilerimizde 4. yılımıza giriyoruz!

 

İçerik:

Güvenli üst seviye bir sürüşün kural ve prensiplerini, Yol Sanatı (Roadcraft) ve trafik kuralları çerçevesinde anlatan katılımcıların interaktif şekilde tıpkı reel bir salon ortamında olduğu gibi bulunduğu online toplantıdır. Teori1 ve Teori2 modüllerinden oluşmaktadır. Maksimum 7 kişinin katılabildiği kişilere özel interaktif bu toplantının tek farkı, takvimde önceden belirlenmiş modüllerden birini seçerek evinizin rahatlığında ve nerede olursanız olun katılabilme şansınızdır. Yani Motosiklet teorisi ve Sistemle tanışabilmek için artık illa büyük şehirlerde ikamet etmenize gerek yoktur. Motosikletli sürüş ve A2 ehliyet gerektirmez.

Katılımcıların modülleri sırası ile tamamlaması gerekmektedir. CAriderCoach Online Teorileri ÜCRETSİZDİR.

Takvimimizden, Facebook sayfamızdaki etkinliklerden ve Twitter hesabımızdan modül tarih ve saatlerini takip ederek kaydını oluşturan katılımcılara kontenjan ve modül takip durumlarına bağlı olarak detaylı yönergeler gönderilecektir.

Sistem gereksinimleri:
Kamera, Mikrofon, hoperlör veya kulaklıklı mikrofonu olan, internete bağlı desktop veya Laptop gibi bilgisayar gerektirmektedir.

İçerik:
Güvenli üst seviye bir sürüş için, pasif ve aktif güvenlik, sistem, görüş, yol tutuşu, viraj, frenleme, sollama ve artçılı sürüş konuları kapsamlı bir şekilde ele alınır.

Süre:
Her Modül 2,5 saat sürmektedir.

 

Danışman:

Caner ATAGÜN
CA Üst Seviye Sürüş Danışmanı

DVR-ADAC Cat Control Trainer
IAM Observer
MEB MTS Direksiyon Eğitim Öğreticisi